Вінницький освітній ресурс на карантині підтримував навіть закордонних школярів
Вінницькі вчителі з оптимізмом відгукуються про досвід дистанційне навчання. Про це днями у програмі телеканалу ВІТА ТБ "На часі" заявила директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко.
Так, коронакриза докорінно змінила освіту. Але дуже приємно, що вчителі досить оптимістично відгукуються про досвід дистанційного навчання, у т.ч. й вінницькі вчителі. Адже більшість ресурсів, завдяки яким у цей період відбувалось навчання були запропоновані самими вчителями та професійними спільнотами. У дев'яти з десяти випадків вчителі були рушіями проведення навчання на дистанційних платформах. І саме вчителі були першими, хто прийняв виклик онлайн-освіти, - говорить Оксана Яценко.
За її словами, Вінниця опинилась у більш комфортних умовах у порівнянні з іншими містами України.
У нас вже була платформа на базі фізико-математичної гімназії №17, вона існує з 2006 року та фінансується Вінницькою міськрадою. Якраз на її базі й була створена загальна платформа, яка випробовувалась під час короткострокових карантинів, - говорить директорка департаменту.
Вона додає, що місто доклало зусиль аби підсилити шкільну базу технічно.
Вже влітку з міського бюджету на ці цілі виділили майже 200 тис. грн, щоб закупити два потужних сервери для підсилення онлайн-платформи закладу. За нашими спостереженнями її відвідували не тільки учні Вінниці та області: 93% звернень до ресурсу було загалом з України, а сім відсотків - взагалі з-за кордону. Український освітній контент, як з'ясувалось, має попит і в Америці, й у Канаді, - каже Оксана Яценко.
Нагадаємо, фізико-математична гімназія №17 оголошує набір учнів на дистанційне навчання.