Вінницький досвід управління містом вивчає делегація з Миколаєва

Вінницький досвід управління містом вивчає делегація з Миколаєва

12:51 15.04.2021
20

Сьогодні, 15 квітня, Вінницю з робочим візитом відвідала делегація з Миколаївської міської ради,  щоб ознайомитися з досвідом впровадження кращих муніципальних практик в різних галузях розвитку міста. Гостей цікавили питання надання адмінпослуг, робота "Ситуаційного центру", впровадження електронного квитка та багато інших питань.

Вінницький досвід управління містом вивчає делегація з Миколаєва

З представниками делегації зустрівся заступник міського голови Андрій Очеретний.

Ми відкриті і готові ділись своїм найкращим досвідом. Сьогодні Вінниця є лідером у багатьох рейтингах в Україні. У рейтингу Forbes наше місто на другому місці по індексу привабливості інвестування. Ми найкращі у рейтингу комфортності, який вже шість років поспіль формується в Україні за результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг" на замовлення Міжнародного Республіканського інституту (IRI), – каже Андрій Очеретний. – Саме з цими миколаївськими колегами ми зустрічаємось вперше, адже у них обрана абсолютно нова рада. Сподіваюсь, що наші практики допоможуть їм покращити ті процеси, які вони хочуть поліпшити.

Вінницький досвід управління містом вивчає делегація з Миколаєва

Представники делегації познайомились з діяльністю Прозорого офісу, Ситуаційного центру, КП "Вінницякартсервіс" тощо.

Я мав змогу прогулятись містом, і мене вразила чистота на вулицях та засоби регулювання руху, кільцеві розв'язки, адже вони дозволяють зменшити навантаження на дороги і організувати належним чином рух містом, – каже керуючий справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради Андрій Волков. – Сьогодні мав можливість побувати у Ситуаційному центрі Вінниці. У нас в Миколаєві діє програма "Безпечне місто", і ми хочемо найближчим часом збільшити кількість камер відеоспостереження по місту та й загалом запровадити у себе таку саму систему повноцінно. Тому було дуже корисно дізнатись як працює ваш Ситуаційний центр.

Вінницький досвід управління містом вивчає делегація з МиколаєваВінницький досвід управління містом вивчає делегація з Миколаєва

Нагадаємо, Дмитро Разумков: "Вінниця має унікальні речі, і цим досвідом потрібно ділитися"

Читайте також
У Вінниці розпочали роботу над новою маркетинговою стратегією
Детальніше
У Вінниці триває будівництво 11 муніципального будинку
Детальніше
Сергій Моргунов: "Вінниця всьоме стала найкомфортнішим містом України"
Детальніше
У Вінниці триває будівництво муніципального будинку на вул. А. Бортняка
Детальніше
Вінничани зможуть голосувати за проєкти конкурсу "Бюджет громадських ініціатив" через пост-термінали
Детальніше
Вінничанину Святославу Кравчуку, який допоміг жінці з вадами зору перейти дорогу, вручили Подяку міської ради
Детальніше