"Українська стратегія Гройсмана" у п'ятірці лідерів, президентський рейтинг Гройсмана - стабільний

"Українська стратегія Гройсмана" у п'ятірці лідерів, президентський рейтинг Гройсмана - стабільний

14:42 25.02.2021
84

Якби вибори до Верховної Ради відбулись найближчими днями, політична партія "Українська стратегія Гройсмана" здолала б виборчий бар’єр, та увійшла б до п’ятірки партій, за які проголосують українці. Такими є результати нового дослідження Соціологічної служби "Рейтинг". 

Соціологи стверджують, що за "Українську стратегію Гройсман" готові проголосувати 5,1% виборців. Трохи більше – 5,7% українців – готові проголосувати за самого лідера партії - Володимира Гройсмана, якби він балотувався на виборах Президента України.  

Примітно, що аналогічні показники довіри до "УСГ" та особисто до Володимира Гройсмана оприлюднили минулого тижня два інших дослідницьких центри - "Социс" та "КМІС". 

Не менш цікавим є ще один пункт нового дослідження: за даними соціологів 22,6% респондентів вважають, що саме Парламент сьогодні несе відповідальність за ситуацію в країні, а 32,8% українців назвали чинну владу гіршою за попередню.   

Аудиторія опитування: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2%. Терміни проведення: 22-23 лютого.

Нагадаємо, "Українська стратегія Гройсмана" проходить до наступного складу Парламенту.

Читайте також
Володимир Гройсман закликав уряд та політиків не зривати вакцинальну кампанію
Детальніше
Володимир Гройсман у ТОП-3 політиків з найвищою довірою – результати дослідження
Детальніше
"Українська стратегія Гройсмана": уряд має розпочати фінансування реконструкції аеропорту "Вінниця"
Детальніше
Фракція "Української стратегії Гройсмана" у Вінницькій облраді зробила заяву щодо вакцинації
Детальніше
Володимир Гройсман вимагає від Уряду вдосконалення плану вакцинації 
Детальніше
"Українська стратегія Гройсмана" проходить до наступного складу Парламенту
Детальніше