У Вінницькій міській раді починають стажування 25 студентів ВНТУ

У Вінницькій міській раді починають стажування 25 студентів ВНТУ

16:18 18.05.2021

Вінницька міська рада розпочинає співпрацю з Вінницьким національним технічним університетом, в рамках якої студенти цього вишу матимуть можливість  проходити практику у структурних підрозділах міської ради. Перша група студентів у кількості 25 осіб розпочала свою роботу 17 травня.  

Стажування студентів з ВНТУ у міській раді – це ще один проєкт, який реалізовується відповідно до Програми "Проходження практики студентами ВНЗ". Вона була започаткована у Вінницькій міській раді у 2010 році та підтримується міським головою Сергієм Моргуновим по сьогоднішній день. 

У Вінницькій міській раді починають стажування 25 студентів ВНТУ

Ця програма передбачає стажування кращих студентів у департаментах міської ради, по завершенню якого молоді люди можуть бути зараховані до кадрового резерву і таким чином отримати перше робоче місце в органах місцевого самоврядування.

У Вінницькій міській раді починають стажування 25 студентів ВНТУ

Протягом місяця, з 17 травня по 18 червня, молоді люди будуть мати можливість детально ознайомитись з основними засадами діяльності міської ради, її структурних підрозділів та профільних комунальних підприємств. Студенти зможуть долучитись до реалізації різноманітних інфраструктурних проєктів, зрозуміти особливості роботи органів влади. 

Одним з ключових напрямів підвищення ефективності діяльності органів влади є кадрове оновлення та добір професійно підготовлених молодих кадрів. Ми розуміємо, що молодь має сучасне мислення, можуть нестандартно підходити до виконання завдань та здатні ефективного виконувати управлінські функції. Сподіваємось, що наша співпраця з ВНТУ стане взаємокорисною: міська рада зможе залучити активну молодь до управлінських процесів, що відбуваються в місті, та отримати свіжий погляд і нові ідеї щодо розв’язання актуальних питань, а найактивніші студенти зможуть знайти своє перше місце роботи по закінченню навчання у навчальному закладі, – розповіла директорка департаменту кадрової політики міської ради Тетяна Ласкавчук.

У Вінницькій міській раді починають стажування 25 студентів ВНТУУ Вінницькій міській раді починають стажування 25 студентів ВНТУ

Нагадаємо,  Студенти ВНТУ здобули перше місце на хакатоні Vinnytsia Linuxation

Читайте також

Вінницькі студенти побували на будівництві муніципальної багатоповерхівки
Детальніше
Вінницькі науковці розробляють для фронту висококалорійне та доступне паливо
Детальніше
Вінницька молодь успішно стажувалась у виконавчих органах міськради
Детальніше
У Вінницькому технічному фаховому коледжі студенти виготовляють зарядні гаджети для захисників
Детальніше
Вінницьку молодь запрошують на захід із психологічної підтримки
Детальніше
Студенти Вінницького технічного коледжу провели концерт для військових, які проходять реабілітацію
Детальніше