У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу

У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу

12:54 17.06.2024

17 червня директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова та депутат міської ради Андрій Піжевський привітали зі 100-річним ювілеєм вінничанина Павла Кобу. Він став четвертим ювіляром цьогоріч.

Чоловік народився 1924 року, брав участь у Другій світовій війні, має чин полковника.

Традиційно вітаємо поважних ювілярів, засвідчуючи їм повагу від громади. Павла Полікарповича нагородили також Почесною грамотою міської ради та виконавчого комітету і грошовою премією. Відповідно до Комплексної програми “Основні напрями соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2022-2026 роки” 100-річні вінничани отримують довічну щомісячну матеріальну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Наразі таку премію виплачують десятьом мешканцям міста, – зазначила директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Павло Полікарпович Коба народився 16 червня 1924 року. У період Другої світової війни захищав батьківщину на полі бою, отримав кульове поранення. Був визнаний людиною з інвалідністю внаслідок війни. Нагороджений бойовими орденами та медалями.

Павло Полікарпович – це людина-історія: він воював на полях Другої світової війни, був медиком та продовжував свою трудову діяльність до 80 років. Бажаємо ювіляру здоров’я, довгих років життя та скоріше дочекатися ще одного для Павла Полікарповича дня перемоги – перемоги над рашистським агресором, – привітав ювіляра депутат міської ради Андрій Піжевський.

Навчався Павло Полікарпович у військово-медичній академії. Проходив службу у складі Збройних сил для медичного забезпечення військ (сил) в мирний і воєнний час на посаді начальника медичної служби ракетних військ. Після закінчення служби вийшов на пенсію у ранзі полковника та продовжив працювати головним лікарем санаторію-профілакторію «Супутник» до 80-річного віку. Трудовий стаж Павла Полікарповича нараховує понад 60 років.

Сам Павло Коба зазначає, що дуже пишається тим, що він вінничанин і радий жити в такому комфортному місті, де дбають про жителів громади.

Разом з дружиною Павло Полікарпович виховав доньку Людмилу, яка, як і батьки, стала лікарем, закінчила Вінницький медичний університет ім. М. Пирогова та все життя пропрацювала лікарем гінекологом у першому пологовому будинку.

Павло Полікарпович має одну внучку та одну правнучку.

Нагадаємо, соту заквітчану весну зустрів житель селища Вапнярка - Пірожок Василь Юстимович. Чимало мешканців громади знають його, як поважного і мудрого вчителя, досвідченого педагога, ветерана Другої Світової війни, справжнього патріота рідної української землі, а ще щирого й відкритого чоловіка.

Читайте також

Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше