Агресивний вінничанин побив кастетом водія на АЗС

Агресивний вінничанин побив кастетом водія на АЗС

13:04 17.06.2024

Агресивний вінничанин побив кастетом водія на АЗС. Слідчі поліції повідомили нападнику про підозру у хуліганстві.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

15 червня близько 12.00 до поліції звернувся 32-річний місцевий житель, про те, що невідомий чоловік, перебуваючи на АЗС на Немирівському шосе у Вінниця, у ході конфлікту «кастетом» завдав йому тілесних ушкоджень, після чого з місця події поїхав на автомобілі Opel, - йдеться у повідомленні.

Заявнику була надана медична допомога. Підозрюваного у скоєнні кримінального правопорушення 40-річного вінничанина поліцейські розшукали та затримали у процесуальному порядку. 

Слідчі відділу поліції №1 Вінницького райуправління повідомили затриманому про підозру ч. 4 ст. 296 КК України (Хуліганство). Чоловіку загрожує до семи років позбавлення волі. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, суд визнав винним 40-річного вінничанина, який через ревнощі побив цивільну дружину, зв'язав мотузкою їй руки та ноги й залишив у такому стані у будинку. Також зловмисник відібрав у жінки мобільний телефон. Чоловіка засудили до семи років позбавлення волі.

Читайте також

На Вінниччині затримали двох іноземців, яких розшукував Інтерпол
На Вінниччині затримали двох іноземців, яких розшукував Інтерпол
Детальніше
Підліток на мотоциклі потрапив до лікарні після ДТП у Хмільницькому районі
Підліток на мотоциклі потрапив до лікарні після ДТП у Хмільницькому районі
Детальніше
На Вінниччині чоловік продавав наркотики та гранати, але покупцями виявились... правоохоронці
На Вінниччині чоловік продавав наркотики та гранати, але "покупцями" виявились... правоохоронці
Детальніше
Вінницький суд звільнив від відповідальності військового, який самовільно залишив частину
Вінницький суд звільнив від відповідальності військового, який самовільно залишив частину
Детальніше
Порушив тишу під час комендантської години у Вінниці затримали п'яного хулігана
Порушив тишу під час комендантської години: у Вінниці затримали п'яного хулігана
Детальніше
Спецоперація «Рубікон» п'ятьох вінничан судитимуть за виготовлення амфетаміну
Спецоперація «Рубікон»: п'ятьох вінничан судитимуть за виготовлення амфетаміну
Детальніше