У Вінниці завершили капремонт стиків стінових панелей ще однієї багатоповерхівки

У Вінниці завершили капремонт стиків стінових панелей ще однієї багатоповерхівки

11:41 23.04.2024

У Вінниці продовжують впроваджувати заходи, спрямовані на підвищення енергоефективності житлової інфраструктури, а також – підвищення її стійкості. В обласному центрі завершили капітальний ремонт стиків панелей багатоквартирного житлового будинку на вулиці Миколи Ващука, 13. 

Завдяки проведенню цих робіт вдається запобігти руйнації конструктивних елементів будівель. Зі свого боку це дозволяє уникнути погіршення стану міжпанельних швів під дією вологи та покращити комфортність проживання в таких будинках.

Загалом ці роботи спрямовані на підвищення стійкості нашої інфраструктури. Під час капремонту працівники підрядних компаній виконали гідроізоляцію міжпанельних швів, з подальшою штукаркою та фарбуванням. Завдяки цьому, з одного боку, покращується зовнішній вигляд багатоповерхівки, а з іншого, що головне, – забезпечується продовження терміну експлуатації панельного будинку, зменшення втрат тепла в опалювальний період та рівня вологості в помешканнях, який може підвищуватися внаслідок розгерметизації панельних швів. Адже саме ці шви є тим конструктивним елементом панельних будівель, який найбільше зношується, тож з часом їхнього оновлення потребують практично всі будинки такого типу, – розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

В будинку на Миколи Ващука, 13 оновили міжпанельні стики на 3-4 під'їздах. Минулого року капремонт стінових панелей виконали на 1 та 2 під'їздах. Так, міжпанельні шви оновили на всій багатоповерхівці.

На умовах співфінансування

Це вже другий будинок, де міжпанельні шви оновили з початку року. Пізніше комунальники планують розпочати цей вид капремонту ще на одному будинку панельного типу.

Цей вид робіт виконують на умовах співфінансування з мешканцями. Левову частку витрат бере на себе міський бюджет.

Нагадаємо, у Вінниці зберігається стабільна ситуація. Комунальні служби дбають про комфорт жителів, безперебійність та якість надання послуг. У центрі уваги – планові роботи на мережах міста. 

Читайте також

У Вінниці продовжують встановлювати двері в укриття з автоматичними замками
Детальніше
У Вінниці розпочали капремонт стиків стінових панелей ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці оновили й капітально відремонтували ліфт за адресою - вул.Григоренка, 67
Детальніше
У Вінниці завершують капремонт ліфта у ще одній багатоповерхівці
Детальніше
У Вінниці розпочали капремонт покрівель одразу у чотирьох будинках
Детальніше
У Вінниці замінюють вікна у двох будинках на вулиці Антоновича
Детальніше