У Вінниці завершили капремонт внутрішньобудинкових систем опалення ще двох будинків

У Вінниці завершили капремонт внутрішньобудинкових систем опалення ще двох будинків

15:30 11.06.2024

Мешканці ще двох багатоповерхівок Вінниці пройдуть наступний опалювальний сезон з оновленими внутрішньобудинковими системами опалення.

 Виконані роботи спрямовані на покращення стану будинкової інфраструктури та дозволять зменшити кількість аварійних ситуацій.

Для мешканців це означає стабільне отримання послуги, а для теплопостачальних підприємств міста відсутність аварійних поривів дає можливість заощадити енергоресурси, адже через аварійні ситуації їх втрати можуть сягати до 15 %. На жаль, в обох випадках стан будинкових систем опалення погіршився з часом, тому їхній капремонт уже не можна було відкладати, інакше це могло б призвести до відсутності опалення в холодну пору року. Попри те, що ворог хоче припинити життя у наших містах, ми маємо підтримувати порядок, чистоту, ремонтувати елементи будинків, – розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

В межах робіт підрядники замінили старі сталеві електрозварювальні труби на сучасні поліпропіленові. Вони не піддаються корозії, тож це значно збільшує їхній термін експлуатації. Виробники оцінюють гарантійний термін експлуатації своїх поліпропіленових труб до 50 років.

Роботи виконали в межах підготовки до нового опалювального сезону. Профінансували їх з міського бюджету в межах першого безкоштовного ремонту для будинків з ОСББ. За цією програмою при створенні об'єднання мешканці будинку можуть претендувати на безкоштовний ремонт одного з конструктивних елементів будинку (наприклад, мереж, покрівлі, ліфта тощо).

Оновили мережі

Загалом з початку року в місті з допомогою міського бюджету оновили внутрішньобудинкові мережі уже у шести будинках.

Зокрема, раніше підрядники оновили системи теплопостачання в будинках за адресами: вулиця Чорновола, 6, провулок Цегельний, 14, вулиця Стрілецька, 93. А на вулиці А. Бортняка, 14 – замінили систему холодного водопостачання. Наразі підрядники ще ремонтують будинкову систему опалення в багатоповерхівці на вулиці Келецькій, 136.

Нагадаємо, працівники підрядної організації розпочали капітальний ремонт внутрішньобудинкової системи опалення в житловому будинку на вулиці Лялі Ратушної, 130. Роботи виконують в межах підготовки до нового опалювального сезону та передбачають заміну старих сталевих електрозварювальних труб на сучасні поліпропіленові.

Читайте також

За кошти міського бюджету у Вінниці ремонтують дахи багатоповерхівок
Детальніше
Подають воду, не спалюючи газ: на одній з котелень у Вінниці встановили тепловий насос
Детальніше
У Вінницькому районі без газопостачання залишиться село Очеретні
Детальніше
Вже понад тисяча вінницьких будинків зареєстрували об'єднання співвласників
Детальніше
Де триватимуть ремонти на комунальних мережах Вінниці 18 червня
Детальніше
Кабінети МРТ, КТ та Рентген-операційна: у Подільському центрі онкології тривають ремонтні роботи
Детальніше