У Вінниці в будинку на Лялі Ратушної, 130 розпочали ремонт системи опалення

У Вінниці в будинку на Лялі Ратушної, 130 розпочали ремонт системи опалення

13:47 10.05.2024

Працівники підрядної організації розпочали капітальний ремонт внутрішньобудинкової системи опалення в житловому будинку на вулиці Лялі Ратушної, 130. Роботи виконують в межах підготовки до нового опалювального сезону та передбачають заміну старих сталевих електрозварювальних труб на сучасні поліпропіленові.

Як розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький, будинкова система опалення потребувала оновлення, адже зносилась з часом. Роботи із заміни мережі опалення профінансують з міського бюджету. В цій багатоповерхівці раніше було створено ОСББ. Тепер міська рада допомогла покращити стан будинкових мереж. Роботи для об'єднання співвласників виконують в межах першого капітального ремонту.

Попри те, що ворог хоче припинити життя у наших містах, ми маємо підтримувати порядок, чистоту, ремонтувати елементи будинків, - зазначає очільник департаменту. - При відсутності ремонту стан будинкової мережі опалення міг би погіршитися, що могло стати причиною відсутності опалення в холодну пору року. Виконані ж роботи дозволяють запобігти аварійним поривам, що зі свого боку дозволяє заощаджувати до 15% енергоресурсів.

Крім того, поліпропіленові труби при їхньому правильному встановленні не потребуватимуть заміни кілька десятків років. Вони не піддаються корозії, тож це значно збільшує їхній термін експлуатації. Виробники оцінюють гарантійний термін експлуатації своїх поліпропіленових труб до 50 років.

Будинок на Лялі Ратушної - це вже шоста багатоповерхівка, де цьогоріч капітально відремонтують внутрішньобудинкові мережі.

Зокрема, раніше підрядники оновили системи теплопостачання в будинках за адресами: вулиця Чорновола, 6, провулок Цегельний, 14, вулиця Стрілецька, 93. А на вулиці А. Бортняка замінили систему холодного водопостачання. Наразі підрядники ще ремонтують систему опалення в будинку на вулиці Келецькій, 128.

Нагадаємо, у місті в межах поточного ремонту встановили нові віконні блоки в багатоквартирному житловому будинку на вулиці Андрія Первозванного, 50. Тут замість старих дерев'яних встановили сучасні металопластикові.

Читайте також

Подають воду, не спалюючи газ: на одній з котелень у Вінниці встановили тепловий насос
Детальніше
У Вінницькому районі без газопостачання залишиться село Очеретні
Детальніше
Де триватимуть ремонти на комунальних мережах Вінниці 18 червня
Детальніше
Кабінети МРТ, КТ та Рентген-операційна: у Подільському центрі онкології тривають ремонтні роботи
Детальніше
У Тульчинській лікарні відремонтували пасажирський ліфт
Детальніше
18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше