У Вінниці вшанували загиблих у війні на Донбасі воїнів-добровольців
12 березня, представники виконавчого комітету Вінницької міської ради вшанували загиблих вінничан-добровольців і поклали квіти до пам'ятного знаку загиблим воїнам АТО та Небесної Сотні й мультимедійної Стели Пам’яті.
![У Вінниці вшанували загиблих у війні на Донбасі воїнів-добровольців](/sites/default/files/styles/compressor/960x640/inline-images/img_8176.jpg?itok=HNdgZF54)
14 березня в Україні вже 5-й рік поспіль відзначатимуть День українського добровольця. Саме цього дня у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького. 2017-го Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України було прийнято Постанову про встановлення Дня українського добровольця.
![У Вінниці вшанували загиблих у війні на Донбасі воїнів-добровольців](/sites/default/files/styles/compressor/960x640/inline-images/img_8164.jpg?itok=rVhpi1N4)
![У Вінниці вшанували загиблих у війні на Донбасі воїнів-добровольців](/sites/default/files/styles/compressor/960x640/inline-images/img_8214.jpg?itok=X6txDyQW)
![У Вінниці вшанували загиблих у війні на Донбасі воїнів-добровольців](/sites/default/files/styles/compressor/960x640/inline-images/img_8225.jpg?itok=8eP51fH_)
Нагадаємо, У Вінниці молитвою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні