У Вінниці відзначили кращих працівників житлово-комунального господарства

У Вінниці відзначили кращих працівників житлово-комунального господарства

11:43 17.03.2024

Напередодні професійного дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначили представників МКП «Управляюча компанія «Замостя» Аліма Кузьмінського та Сергія Перістяка. Кожен з них працює у сфері ЖКГ понад 50 років. 

Слюсар-сантехнік Алім Кузьмінський зазначає, що через свій вік не може піти служити, але може підтримувати громаду своєю роботою. А маляр Сергій Перістяк каже, що має потребу в допомозі іншим. За сумлінну багаторічну працю їм подякував секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Щороку у третю неділю березня відзначають професійний день працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Це люди, які виконують величезну роботу, забезпечуючи стабільне життя міста у таких сферах як транспорт, житлово-комунальне господарство, надання якісних побутових послуг тощо.

За сумлінну та наполегливу працю, значний внесок в забезпечення населення комунальними послугами, поліпшення благоустрою, збереження та утримання в належному технічному стані житлового фонду та з нагоди відзначення професійного Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначили Аліма Кузьмінського та Сергія Перістяка.

Ми запросили для нагородження людей, які пройшли весь свій життєвий шлях, покращуючи стан нашого міста. Це Сергій Перістяк та Алім Кузьмінський – представники управляючої компанії “Замостя”. Мені надзвичайно приємно від імені міського голови та депутатського корпусу, всієї нашої громади привітати не тільки присутніх представників сфери, але й всіх працівників житлово-комунальної галузі. Вони забезпечують стабільне життя нашого міста і вдень, і вночі, і в мирний час, і під час воєнного стану. Результати їхньої праці ми бачимо кожного дня. Щиро вдячні за вашу роботу, – зазначив секретар міської ради Павло Яблонський.

Сергій Перістяк та Алім Кузьмінський 51 рік працюють в галузі житлово-комунального господарства. Обидва розпочали роботу з 1973 року, ще зовсім юними, одразу після закінчення училища. І продовжують працювати, адже бачать у цьому сенс свого життя.

Люди потребують нашої роботи, а ми маємо потребу їм допомогти, покращити їхнє життя. Приємно, коли ти корисний і тебе поважають. Хоч мені вже за 70, у планах і далі працювати, поки є здоров’я, – говорить Сергій Перістяк.

Він працює на підприємстві МКП «УК «Замостя» (МКП ЖЕК №5) з 1983 року. На посаді покрівельника працював 35 років, а потім його перевели на посаду маляра.

Його колега Алім Кузьмінський розпочав роботу в галузі ЖКГ з 1973 року. Працює на посаді слюсаря-сантехніка на підприємстві МКП «УК «Замостя» (МКП ЖЕК №5) з 1986 року.

Звісно, наша робота змінилася з початком війни. Проте попри такий складний час, люди продовжують жити і прагнуть якісних умов життя. Через свій вік я не можу піти служити, але можу підтримувати громаду своєю роботою, – зазначає Алім Кузьмінський.

З нагоди професійного дня Подяками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету також нагородили вісім кращих колективів та 85 працівників підприємств житлово-комунальної галузі, а також 15 кращих працівників сфери побутового обслуговування населення.

Нагадаємо, в Україні 17 березня відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Спеціалісти цієї сфери забезпечують комфортні умови життя мільйонам людей, дбають про благоустрій міст. 

Читайте також

16 травня частина Вінниці залишиться без водопостачання
Детальніше
Де 14 травня у Вінниці ремонтують водогони та електромережі
Детальніше
Де триває ремонт на комунальних мережах Вінниці в понеділок, 13 травня
Детальніше
10 травня критична інфраструктура Вінниці працює стабільно
Детальніше
8 травня ситуація у комунальній сфері Вінниці залишається стабільною
Детальніше
Розрахуватися за електроенергію кешбеком: компанія «Енера» ввела нову послугу для споживачів
Детальніше