Мер привітав працівників житлово-комунального господарства Вінниці з професійним святом

Мер привітав працівників житлово-комунального господарства Вінниці з професійним святом

11:28 17.03.2024

В Україні 17 березня відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Спеціалісти цієї сфери забезпечують комфортні умови життя мільйонам людей, дбають про благоустрій міст. 

З нагоди професійного дня працівників галузі ЖКГ привітав міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook та Telegram.

Завдяки людям цієї професії, навіть у найважчі часи, в оселях українців є тепло, світло та вода. Працює транспорт, справні ліфти, вивозиться сміття, а на вулицях – прибрано, – зауважив міський голова.

Мер привітав працівників житлово-комунального господарства Вінниці з професійним святом

Також очільник міста відмітив важливу роль житловиків і комунальників у часи повномасштабного вторгнення, назвавши людей цієї професії опорою міста.

У перші дні повномасштабного вторгнення ви зводили укріплення, зварювали протитанкові їжаки, виготовляли буржуйки для бійців. Після ракетних обстрілів – без відпочинку розбирали руйнування та ліквідовували наслідки терористичної атаки, – написав Сергій Моргунов.

Міський голова також подякував працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення за щоденну роботу і стійкість.

День працівників ЖКГ

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення започаткували в Україні з 1995 року. Його щорічно відзначають у третю неділю березня. Цьогоріч професійний день припадає на 17 березня.

Нагадаємо, більш сучасний, енергоефективніший та з системою диспетчеризації. У Вінниці капітально відремонтували підйомник в багатоповерхівці за адресою: вулиця Академіка Янгеля, 73. 

Читайте також

У Вінницько-Хутірському окрузі започаткував роботу простір для освіти та розвитку молоді
Детальніше
Благодійний ярмарок «Код нації» у центрі Вінниці влаштували маленькі волонтери
Детальніше
Бійцям, які тримають оборону на харківському та донецькому напрямках, передали з Вінниці допомогу
Детальніше
Де у Вінниці 17 травня тривають ремонти комунальних мереж і систем
Детальніше
Де у Вінниці 16 травня виконують ремонт комунальних мереж - перелік адрес
Детальніше
У Вінниці завершують капремонт ліфта у ще одній багатоповерхівці
Детальніше