У Вінниці відкрили перший міський інноваційно-технологічний парк Кристал

У Вінниці відкрили перший міський інноваційно-технологічний парк "Кристал"

Вчора 19:31

На базі Інноваційно-технологічного парку «Кристал» у Вінниці відбулося відкриття Центру підтримки підприємництва. У планах - продовження розбудови цього простору.

Про це 30 травня інформують у Вінницькій облраді.

У Вінниці відкрили перший міський інноваційно-технологічний парк "Кристал"

Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував міжнародним партнерам, побратимам Вінниці - містам Нансі та Каслсруе за підтримку та допомогу.

Цей простір має продемонструвати зовсім інший підхід для підтримки підприємництва. Тут повинна бути створена така екосистема, в якій задіяні бізнес, наука, креативна економіка. Я думаю, що спільними зусиллями ми зможемо побудувати цю екосистему. Маємо план продовжити розбудову цього простору. Для цього з партнерами буде підписано відповідний меморандум. І це тільки пів дороги. Нам потрібно завершити другу чергу парку. І ми розраховуємо на співпрацю з нашими міжнародними партнерами для продовження проєкту, - зазначив Сергій Моргунов.

У Вінниці відкрили перший міський інноваційно-технологічний парк Кристал

Голова облради Вячеслав Соколовий відзначив усіх, хто працював над створенням Вінницького інноваційно-технологічного парку «Кристал» – ідейних натхненників започаткування парку, будівельників, міжнародних партнерів і представників місцевих бізнесових кіл.

Вітаю усіх, хто буде розвивати високотехнологічні та креативні індустрії, відкривати сучасні підприємства, створювати нові робочі місця, сплачувати податки. Наша економіка має не тільки вижити під час важких випробувань, а й гідно відповісти на найскладніші виклики. І під час повномасштабної війни маємо думати про розвиток Вінниці та Вінниччини, планувати його та реалізовувати серйозні проєкти, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Тому й будуються такі парки, тому й відкривається Центр підтримки підприємництва. Створювати умови для розвитку різновекторного малого та середнього бізнесу – важливе завдання. Результат його виконання має бути успішним. Нині один із наших пріоритетів – стійкість. І ми демонструємо, що це слово наповнено конкретним змістом. Успіхів і миру всім нам.

У Вінниці відкрили перший міський інноваційно-технологічний парк Кристал

Перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна підкреслила, що Інноваційно-технологічний парк «Кристал» і Центр підтримки підприємництва – це насамперед про партнерство.

Коли відбувається об'єднання усіх зусиль, ми можемо мати такий результат. Це про співпрацю представницької гілки влади на вищому рівні, на рівні законодавства. Це підтримка на рівні області, обласної адміністрації, обласної Ради, міста та міжнародних партнерів. Це той симбіоз, який дозволив створити унікальний простір, - сказала вона. - Сьогодні, коли Україна переживає складні часи, надзвичайно важливим є розвиток економіки, слабка економіка не здатна вигравати війни. І тому нам потрібно підтримувати і розвивати бізнес на Вінниччині.

Інноваційно-технологічний парк «Кристал»

Інноваційно-технологічний парк «Кристал» – перший в Україні муніципальний інноваційно-технологічний парк. Його робота буде спрямована на підсилення існуючих та створення нових високотехнологічних та креативних індустрій на території Вінницької міської громади та в Подільському регіоні.

Нагадаємо, на базі інноваційно-технологічного центру «Кристал» триває процес реновації. Цей об’єкт після введення в експлуатацію стане осередком стартапів та креативної економіки. 

Embedded thumbnail for У Вінниці відкрили перший міський інноваційно-технологічний парк "Кристал"

Читайте також

Уряд затвердив ціну та умови продажу Вінницяпобутхім
Уряд затвердив ціну та умови продажу "Вінницяпобутхім"
Детальніше
Сесія Вінницької міськради кошти для Сил оборони, турбота про Захисників, підтримка Балаклії
Сесія Вінницької міськради: кошти для Сил оборони, турбота про Захисників, підтримка Балаклії
Детальніше
Бюджетні рішення сесії Вінницької міськради понад 97 млн грн – на безпеку та оборону
Бюджетні рішення сесії Вінницької міськради: понад 97 млн грн – на безпеку та оборону
Детальніше
Вінницька міська рада дооснащує технікою комунальні підприємства
Вінницька міська рада дооснащує технікою комунальні підприємства
Детальніше
35 воїнів уже скористалися новим видом підтримки від Вінницької громади
35 воїнів уже скористалися новим видом підтримки від Вінницької громади
Детальніше
У Вінниці побувала делегація зі Швейцарії - говорили про Tram2000 та нові перспективи співпраці
У Вінниці побувала делегація зі Швейцарії - говорили про Tram2000 та нові перспективи співпраці
Детальніше