У Вінниці відбувся захід із публічних виступів для молоді

У Вінниці відбувся захід із публічних виступів для молоді

19:09 23.05.2024

Відділ молодіжної політики Вінницької міськради та Вінницька молодіжна рада на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса організували лекцію з публічних виступів. Мета заходу – допомогти студентам подолати страх перед аудиторією та навчитися впевнено висловлювати свої думки.

Під час події молодь дізналася про основні методи боротьби зі страхом публічних виступів. Студенти також мали можливість випробувати отримані знання на практиці, що допомогло їм зняти напругу та підвищити рівень впевненості у власних силах.

Спікерка заходу, досвідчена тренерка і власниця бізнес-школи Alter Ego Оксана Лоянич розповіла про основні прийоми, які у своїй практиці використовують топспікери, та поділилася власним досвідом напрацювання ораторського мистецтва.

Цей захід був надзвичайно корисним для всіх присутніх. З нами поділилися теоретичними аспектами публічних виступів і ми мали можливість спробувати себе у ролі спікерів. Це було дуже мотивувало та надихало, – поділилася своїми враженнями одна з учасниць заходу – студентка Марія.

Під час лекції молодь дізналася про етапи підготовки до виступів, використання невербальних засобів комунікації, техніки залучення аудиторії, способи подолання стресу і методи ефективної роботи з власними емоціями.

Ми дуже раді, що змогли організувати цей захід, і що він мав неабиякий попит. Впевнені, що знання та навички, отримані сьогодні, стануть у пригоді студентам у їхньому подальшому навчанні та кар'єрі, – зазначила начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Нагадаємо, стипендіальна програма для студентів закладів професійної освіти. Фонд громади "Подільська громада" оголосив про завершення стипендіального конкурсу для молоді.

Читайте також

"Вільна українська" - у Вінниці стартували безкоштовні курси української мови
Детальніше
«Урбан рух "У міста є Я"»: Вінниця завершує марафон знань
Детальніше
Для юних клієнтів Вінницького центру реабілітації влаштували майстерклас - виготовляли флікери
Детальніше
Вінницька молодь успішно стажувалась у виконавчих органах міськради
Детальніше
У Вінниці чоловіків-ветеранів запрошують на освітній онлайн-курс «Повернення додому»
Детальніше
У Вінниці завершився навчальний курс «Must have» в межах Всеукраїнської школи з громадянської освіти
Детальніше