У Вінниці відбувся захід із публічних виступів для молоді

У Вінниці відбувся захід із публічних виступів для молоді

19:09 23.05.2024

Відділ молодіжної політики Вінницької міськради та Вінницька молодіжна рада на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса організували лекцію з публічних виступів. Мета заходу – допомогти студентам подолати страх перед аудиторією та навчитися впевнено висловлювати свої думки.

Під час події молодь дізналася про основні методи боротьби зі страхом публічних виступів. Студенти також мали можливість випробувати отримані знання на практиці, що допомогло їм зняти напругу та підвищити рівень впевненості у власних силах.

Спікерка заходу, досвідчена тренерка і власниця бізнес-школи Alter Ego Оксана Лоянич розповіла про основні прийоми, які у своїй практиці використовують топспікери, та поділилася власним досвідом напрацювання ораторського мистецтва.

Цей захід був надзвичайно корисним для всіх присутніх. З нами поділилися теоретичними аспектами публічних виступів і ми мали можливість спробувати себе у ролі спікерів. Це було дуже мотивувало та надихало, – поділилася своїми враженнями одна з учасниць заходу – студентка Марія.

Під час лекції молодь дізналася про етапи підготовки до виступів, використання невербальних засобів комунікації, техніки залучення аудиторії, способи подолання стресу і методи ефективної роботи з власними емоціями.

Ми дуже раді, що змогли організувати цей захід, і що він мав неабиякий попит. Впевнені, що знання та навички, отримані сьогодні, стануть у пригоді студентам у їхньому подальшому навчанні та кар'єрі, – зазначила начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Нагадаємо, стипендіальна програма для студентів закладів професійної освіти. Фонд громади "Подільська громада" оголосив про завершення стипендіального конкурсу для молоді.

Читайте також

Вибір мужніх у Вінниці привітали молодих правоохоронців, які служитимуть у час війни
Вибір мужніх: у Вінниці привітали молодих правоохоронців, які служитимуть у час війни
Детальніше
Вінницькі школярі розкрили секрети навчання у німецькому Мюнстері
Вінницькі школярі розкрили секрети навчання у німецькому Мюнстері
Детальніше
Квиток у професійне майбутнє у Вінниці випустили перших сертифікованих знавців гостинності
Квиток у професійне майбутнє: у Вінниці випустили перших сертифікованих знавців гостинності
Детальніше
«Ментальна варта» у Вінниці як у школах міста рятуватимуть дитячі душі від стресу
«Ментальна варта» у Вінниці: як у школах міста рятуватимуть дитячі душі від стресу
Детальніше
У Вінниці відкривають простір для дітей, які через війну втратили найдорожче як долучитися
У Вінниці відкривають простір для дітей, які через війну втратили найдорожче: як долучитися
Детальніше
Проєкт «VINNYTSCIRK» вінницька молодь підкорювала Францію та вчилася долати стрес
Проєкт «VINNYTSCIRK»: вінницька молодь підкорювала Францію та вчилася долати стрес
Детальніше