У Вінниці стартував новий сезон велопрокату | ВІТА ТБ

У Вінниці стартував новий сезон велопрокату

10:59 28.03.2022

Сьогодні, 28 березня, у Вінницькій громаді стартував сезон муніципального велопрокату спільно з компанією Nextbike. Напередодні після зимового сезону на 25 станцій повернули 110 велосипедів. Усі велобайки та станції пройшли технічне обслуговування – повідомили у департаменті енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради.

Третій рік поспіль наприкінці березня у Вінниці відкривається муніципальний велопрокат у співпраці з NextBike. Велосипеди розміщують на 25 станціях. Кожен охочий може взяти напрокат двоколісний транспорт і пересуватись містом.

Цінова політика залишається на рівні минулого року. Річний абонемент вартує 1150 гривень. Вартість місячного абонементу 250 гривень, а разова поїздка тривалістю в одну годину – 25 гривень. З цінами можна ознайомитись на сайті NextBike.

Нині стартував третій повноцінний сезон велопрокату. Вчора станції вже протестували, але прошу з розумінням ставитись до можливих технічних негараздів. На сьогоднішній день на 25 станціях є уже 110 велосипедів. Але з часом, по мірі активізації сезону, їх кількість буде збільшуватись. Загалом у Вінниці є 180 байків, але на маршрут зазвичай виходить близько 160. Ознайомитись з розташуванням станцій NextBike можна в мобільному додатку, там зазначені всі точки, - розповідає заступник директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.

У Вінниці стартував новий сезон велопрокату | ВІТА ТБ

Також він додає, що у разі виявлення технічних несправностей велосипедів під час користування, необхідно про це повідомляти оператору на “гарячу” лінію NextBike (0800 211 980). А сам ровер слід залишити на найближчій станції велопрокату.

Нагадаємо, сьогодні, 28 березня, опалення та водопостачання подається в усі житлові будинки Вінниці. Відключень електроенергії немає. Комунальні служби працюють в злагодженому режимі.

Читайте також

Обмеження руху для вантажівок тимчасово ввели на Вінниччині. Скільки заплатять штрафу порушники?
Детальніше
Громадський транспорт Вінниці: комфортність, розвиток та виклики
Детальніше
У Вінницькій громаді запустили два тролейбуси за новим маршрутом
Детальніше
Чи є правила для водіїв електросамокатів та яка відповідальність за створення аварійних ситуацій?
Детальніше
Ще шість автобусів з низькою підлогою і пандусами придбає Вінницька транспортна компанія
Детальніше
Збили дитину на самокаті: у Вінниці двоє хлопців рухаючись на електросамокаті наїхали на дівчинку
Детальніше