У Вінниці відремонтували більше двох десятків ліфтів

У Вінниці повністю відремонтували більше двох десятків ліфтів

11:54 16.11.2020

З початку року уже капітально відремонтували 22 підйомників, ще три - в роботі. Уже найближчим часом мешканці зможуть користуватися оновленими ліфтами. 

Під час проведення робіт у ліфтах встановлюють спеціальні пристрої, через які мешканці багатоповерхівок у випадку зупинки підйомника зможуть зв’язатися з черговим диспетчером, навіть за відсутності електроенергії в будинку. Крім цього, пристрій здешевлює вартість обслуговування ліфта як для підприємства, так і для мешканців.

Капремонт ліфтів у місті проводиться на умовах співфінансування з мешканцями та за рахунок коштів міського бюджету по програмі підтримки будинків ОСББ – як перший капітальний ремонт одного конструктивного елементу, що визначений співвласниками будинку.

«Оновлюються механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації - а це 25 років, - і потребують капітального, а не поточного, ремонту. Наразі в роботі у  нас три об’єкти. А саме: у будинку по вул. Литвиненко-Вольгемут, 48  у другому під’їзді,  у третьому під’їзді будинку по вул. Пирогова, 117а.  Також розпочинаємо роботи і у четвертому під’їзді цього ж будинку. Варто відзначити, що у під’їздах по вул. Пирогова роботи проводяться на умовах співфінансування», – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. 

 

Читайте також

Важливо для водіїв на яких магістралях Вінниччини зараз працює техніка та тривають обмеження
Важливо для водіїв: на яких магістралях Вінниччини зараз працює техніка та тривають обмеження
Детальніше
Вінниця разом із містом Цюрих розпочала підготовку до розробки Водної стратегії громади
Вінниця разом із містом Цюрих розпочала підготовку до розробки Водної стратегії громади
Детальніше
Удар по Вінниці 128 повідомлень про пошкоджене майно, на стаціонарному лікуванні сім людей
Удар по Вінниці: 128 повідомлень про пошкоджене майно, на стаціонарному лікуванні сім людей
Детальніше
Підрядник привласнив 400 тис. грн на закупівлі ліфтового обладнання для вінницької лікарні
Підрядник привласнив 400 тис. грн на закупівлі ліфтового обладнання для вінницької лікарні
Детальніше
Гроші на відбудову постраждалим від вибухів вінничанам допомагає і місто, і держава
Гроші на відбудову: постраждалим від вибухів вінничанам допомагає і місто, і держава
Детальніше
На автомагістралях Вінниччини ось-ось стартують повноцінні ремонтні роботи
На автомагістралях Вінниччини ось-ось стартують повноцінні ремонтні роботи
Детальніше