У Вінниці для дітлахів проводять онлайн-турніри з шахів і шашок

У Вінниці для дітлахів проводять онлайн-турніри з шахів і шашок

12:21 31.03.2022

Вінницькі міські спортивні школи продовжують активно проводити онлайн-тренування. Дистанційні заняття з усіх видів спорту тренери-викладачі організували за допомогою програм Skype, Zoom та Viber. Зокрема, досить часто тренери проводять для дітей не лише тренування, а й турніри. Щодня дистанційні змагання онлайн організовують для юних шахістів і шашкістів.

Організацією онлайн-турнірів з шахів займаються тренери Володимир Вусатюк та Артур Роєнко. З шашок дистанційні змагання влаштовує тренер-викладач Микола Леонов.

Онлайн-турніри є різних видів: командні, особисті, обласні та всеукраїнські. Їх проводять на міжнародних шахових платформах. Кількість учасників в турнірах може бути різною: від 25 до 50 учасників. Крім того, вінницькі шашкісти беруть участь і у міжнародних онлайн-турнірах.

Діти з радістю проводять час за грою в шахи і шашки, навіть в онлайн-форматі. Дистанційні турніри – це, звісно, добре, але ніщо не замінить живого протистояння. Втім, пристосовуємось до нинішніх реалій, - каже тренер-викладач з шашок МДЮСШ №6 Микола Леонов.

У Вінниці для дітей проводять онлайн-змагання з шахів і шашок

Також він додає, що цей вид спорту дуже добре допомагає в загальному розвитку дитини: покращує пам'ять, мислення, логіку, концентрацію уваги. Крім того, розумові заняття під час війни дають можливість дітям психологічно розвантажитися.

Нагадаємо, для того, щоб відвернути малечу від страшних спогадів, у Вінниці для них організували шаховий майстер-клас. Діти могли позмагатися між собою.

Читайте також

27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше
Рятувальники Вінниччини провели безпековий захід для дітей
Детальніше
Поліція розшукує дітей 9 та 14 років, які зникли у Вапнярці
Детальніше
Вінницька шахова школа запрошує на командний чемпіонат України з шахів
Детальніше