Сергій Моргунов: "Вінниця отримала черговий вантаж з польського міста Бидгощ"

Сергій Моргунов: "Вінниця отримала черговий вантаж з польського міста Бидгощ"

12:03 31.03.2022

36-та доба опору рашистам. У Вінниці ніч минула без тривог. Місто працює у штатному режимі. Комунальні послуги вінничанам надаються безперебійно. Аварійних відключень немає. Громадський транспорт ходить за графіком.

Про це написав у своєму телеграм-каналі та на сторінці в мережі Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Також очільник міста додав, що у магазинах все найнеобхідніше є. Логістичні маршрути вирівнюються, спільно з торговельними мережами вирішуються питання по поставках найважливіших товарів. Соцслужби разом з волонтерами продовжують допомагати людям, які залишились без даху над головою через війну. Чимало їдуть через Вінницю транзитом – забезпечуємо ночівлю та харчування.

А на тривале проживання у нашому місті вже зареєструвались 8430 вимушених переселенців, з них – понад 2000 дітей. 7946 людей оформили статус внутрішньо переміщених осіб. У прозорих офісах люди отримують потрібні консультації, а у центрах надання гуманітарної допомоги – набори з продуктами та необхідними речами, - говорить Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов: "Вінниця отримала черговий вантаж з польського міста Бидгощ"

Крім того, міський голова розповів, що від благодійних організацій та партерів з-за кордону продовжує надходити гуманітарна допомога, яку передають переселенцям та містам, які потерпають від російських обстрілів.

Отримали черговий вантаж з польського міста Бидгощ. Це продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, спальники. Сортуємо допомогу та передаємо за потребами. Злагоджена та згуртована робота дозволяє нам підтримувати у місті стабільність. Дякуємо нашим захисникам за спокій у Вінниці і кожен відвойований сантиметр української землі. Працюємо далі – разом до перемоги! - зазначає очільник громади Сергій Моргунов.

Нагадаємо, житель Вінниці Михайло Іванович з дружиною вже понад місяць привозить гуманітарні вантажі до Центру реабілітації "Гармонія" імені Раїси Панасюк, де з перших днів вторгнення орків діє волонтерський штаб.

Читайте також

Обмеження руху для вантажівок тимчасово ввели на Вінниччині. Скільки заплатять штрафу порушники?
Детальніше
Громадський транспорт Вінниці: комфортність, розвиток та виклики
Детальніше
У Вінницькій громаді запустили два тролейбуси за новим маршрутом
Детальніше
Чи є правила для водіїв електросамокатів та яка відповідальність за створення аварійних ситуацій?
Детальніше
За викрадення гуманітарної допомоги жителька Гнівані проведе за ґратами 8 років
Детальніше
Доглядову французьку косметику для немовлят та дорослих отримали вінничани
Детальніше