На перехресті Пікуса та Коцюбинського у Вінниці відновлюють покриття тротуару

На перехресті Пікуса та Коцюбинського у Вінниці відновлюють покриття тротуару

12:33 31.03.2022

Сьогодні, 31 березня, працівники "Вінницяоблводоканал" проводять роботи по відновленню покриття тротуару внаслідок аварійної розкопки в районі перетину вулиці Євгена Пікуса та проспекту Коцюбинського. Також аварійна бригада працює над ліквідацією пориву на вул. Острозького, 18. А "Вінницямісьтеплоенерго" займається усуненням наслідків аварійних ситуацій за трьома адресами.

Про це повідомляють у міському комунальному підприємстві "Адміністративно-технічний центр".

На перехресті вулиці Пікуса - проспекту Коцюбинського Облводоканал вчора виконував аварійні роботи на тротуарі через порив мережі водопостачання. Сьогодні це підприємство уже приступило до ліквідації цієї аварійної розкопки - з допомогою рециклеру мають провести відновлення асфальтобетонного покриття в найкоротший термін, адже там інтенсивний рух і пішоходів, і транспорту, - розповідає начальник "Адміністративно-технічний центр" Віталій Козак. - Крім того, аварійна бригада "Вінницяоблводоканал" сьогодні працює над ліквідацією пориву в районі будинків Острозького,18 та Антоновича, 8.

Він також додає, що "Вінницямісьтеплоенерго" в останній день березня проводить роботи з усунення аварійних ситуацій за адресами: просп. Юності, 44 та Пирогова, 73а. Також продовжує розпочаті вчора роботи на вул. Брацлавській, 31. І тривають планові ремонти в районі будинків на вулиці Келецькій, 88-90 та Константиновича,46 - Майбороди, 15. Де проводиться реконструкція мереж теплопостачання - заплановано поміняти старі ділянки трубопроводів на сучасні попередньо теплоізольовані труби.

Нагадаємо, у Вінниці тривають роботи з обстеження громадських колодязів. Фахівці департаменту комунального господарства та благоустрою проводять постійний моніторинг, а також працюють із зверненнями мешканців.

Читайте також

Де у Вінниці тривають планові роботи на мережах 19 липня - повний перелік
Детальніше
У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше
У Вінниці ремонтують системи каналізування та водопостачання ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на прохання мешканців з інвалідністю встановили підйомник
Детальніше