У Вінниці відремонтували більше двох десятків ліфтів

У Вінниці повністю відремонтували більше двох десятків ліфтів

11:54 16.11.2020
12

З початку року уже капітально відремонтували 22 підйомників, ще три - в роботі. Уже найближчим часом мешканці зможуть користуватися оновленими ліфтами. 

Під час проведення робіт у ліфтах встановлюють спеціальні пристрої, через які мешканці багатоповерхівок у випадку зупинки підйомника зможуть зв’язатися з черговим диспетчером, навіть за відсутності електроенергії в будинку. Крім цього, пристрій здешевлює вартість обслуговування ліфта як для підприємства, так і для мешканців.

Капремонт ліфтів у місті проводиться на умовах співфінансування з мешканцями та за рахунок коштів міського бюджету по програмі підтримки будинків ОСББ – як перший капітальний ремонт одного конструктивного елементу, що визначений співвласниками будинку.

«Оновлюються механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації - а це 25 років, - і потребують капітального, а не поточного, ремонту. Наразі в роботі у  нас три об’єкти. А саме: у будинку по вул. Литвиненко-Вольгемут, 48  у другому під’їзді,  у третьому під’їзді будинку по вул. Пирогова, 117а.  Також розпочинаємо роботи і у четвертому під’їзді цього ж будинку. Варто відзначити, що у під’їздах по вул. Пирогова роботи проводяться на умовах співфінансування», – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. 

 

Читайте також
У Вінниці провели капітальний ремонт міжпанельних стиків у будинках
Детальніше
У висотках Вінниці капітально ремонтують ліфти
Детальніше
У Вінниці продовжують ремонтувати ліфти у житлових будинках
Детальніше
В дворах вінницьких висоток управляючі компанії розпочали весняне прибирання
Детальніше
У Вінниці стартували роботи з капітального ремонту Сабарівського шосе
Детальніше
У Вінниці ремонтують 18 багатоповерхівок, де мешканці створили ОСББ
Детальніше