У Вінниці майже 28 тис. домогосподарств будуть отримувати субсидію

У Вінниці майже 28 тис. домогосподарств будуть отримувати субсидію

16:06 07.12.2020
32

Наразі 27 800 домогосподарств отримуватимуть субсидії. Це 19 %  від загальної кількості домогосподарств міста, що  значно  більше ніж минулого опалювального сезону. Переважно субсидії було призначено за автоматичним перерахунком.  Середній розмір субсидії в неопалювальний період становить  453 грн, в опалювальний - 1631 грн

Після завершення опалювального періоду 2019-2020 рр. департамент соціальної політики в травні цього року 27 600 домогосподарствам, які мали право на отримання субсидії, провели автоматичний перерахунок субсидії на наступний період: з першого травня по 30 квітня 2021 року.  

У Вінниці майже 28 тис. домогосподарств будуть отримувати субсидію

Автоматичний перерахунок  не було проведено 1348  домогосподарствам, в яких станом на перше лютого була наявна заборгованість з сплати за житлово-комунальні послуги понад 340 грн. Після проведеного перерахунку субсидію з травня 2020 року призначено 17 638  домогосподарствам, що складає 11,8% від загальної кількості домогосподарств міста. Кількість домогосподарств, які отримують субсидії збільшилася на 5,8% у порівнянні з минулими роком, - розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.  

У Вінниці майже 28 тис. домогосподарств будуть отримувати субсидію

Про розмір призначеної суми субсидії департамент соцполітики інформував щомісячно, надсилаючи смс-повідомлення на номер мобільного телефону заявника. З січня 2019 року Уряд Володимира Гройсмана вперше запровадив Програму монетизації субсидій та пільг,  яка успішно реалізується і на сьогоднішній день. Вінничани, які мають такі пільги, отримують кошти у банку або ж у відділеннях АТ «Укрпошта».

Домогосподарства, які отримували субсидію, пільги у безготівковій формі і в опалювальному періоді 2019-2020рр. зекономили кошти на своїх рахунках в АТ «Ощадбанк» до 25 грудня поточного року мають право отримати  їх готівкою та використати ці кошти на власний розсуд. За даними АТ «Ощадбанк» 782 одержувачі субсидії отримують зекономлені кошти на загальну суму 1,5 млн, - каже Валентина Войткова. 

Дивіться також: «Зимова субсидія - 2020» - Зворотній зв’язок 

Читайте також
У Вінниці триває прийом відеоробіт від багатодітних родин на фестиваль "Ми схожі і ми - різні"
Детальніше
У Вінниці привітали Надію Луцишину із 100-річчям
Детальніше
Які послуги соціального напрямку вінничани можуть замовити онлайн
Детальніше
Хто з вінничан залишиться без субсидії?
Детальніше
Обласні депутати вимагають від Уряду не забирати гроші в громад
Детальніше
У Вінниці члени сімей загиблих ветеранів АТО/ООС можуть отримати компенсацію за санаторно-курортне лікування
Детальніше