Транспорт у Вінниці не зупинятиметься після сирени оповіщення

Транспорт у Вінниці не зупинятиметься після сирени оповіщення

18:31 25.03.2022

У Вінниці змінився режим роботи муніципального громадського транспорту. Відсьогодні сигнал оповіщення про повітряну небезпеку не є підставою для призупинення його руху аж до повної відміни тривоги.

За новим алгоритмом дій - у момент звучання сирени водій відразу зупиняється, але лише для того, щоб повідомити пасажирів про небезпеку та надати можливість усім, хто хоче перейти в укриття, залишити салон.

У департаменті енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради кажуть, що таке нововведення вінничани вже оцінили.

Переваги того, що люди можуть без зайвих незручностей та хвилювань діставатися місць свого прямування – очевидні. Виграє від цього і муніципальна транспортна компанія: підтримується постійний пасажиропотік, гроші надходять до бюджету. А це не лише стабільність роботи транспортної інфраструктури, заробітні плати її працівників, а й одна із складових злагодженого функціонування всього міста, - розповів в.о. директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Андрій Сорокін.

Наразі муніципальний транспорт курсує Вінницею за звичним графіком: із 7:30 до 20:30. Рухомий склад виходить на маршрути у повному об’ємі.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді вже десять днів тривають роботи з міжсезонного прибирання. Працівники комунального підприємства "Шляхове управління" прибирають бруд.

Читайте також

У Оратівській громаді оголошено день жалоби - зустрічатимуть загиблого земляка
Детальніше
На Козятинщині відкрили меморіальну дошку ще двом Героям-землякам
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Вінниця прощатиметься з Героєм, який отримав смертельне поранення на харківському напрямку
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше