У Вінниці миють павільйони для очікування громадського транспорту

У Вінниці миють павільйони для очікування громадського транспорту

13:26 24.03.2022

У Вінницькій міській територіальній громаді вже десять днів тривають роботи з міжсезонного прибирання. Працівники комунального підприємства "Шляхове управління" прибирають бруд, що назбирався за зиму вздовж тротуарів та на дорогах міста. Вже зібрано понад 500 тонн вуличного змету.

Сьогодні, 24 березня, почали мити посадкові павільйони громадського транспорту та урни біля них. Щороку навесні, як тільки дозволяє погода, працівники "Шляхового управління" розпочинають міжсезонне прибирання вулично-шляхової мережі Вінниці. Наразі проводиться ручне прибирання та з допомогою спеціалізованої техніки.

За десять днів роботи ми зібрали та вивезли понад 500 тонн вуличного змету. Вже прибрали майже 70% магістральних вулиць Вінниці - Соборна, Данила Нечая, Пирогова, Хмельницьке шосе та інші. До прибирання ми залучили 60 працівників нашого підприємства. Вони наводять лад біля зупинок громадського транспорту, тротуарів та острівців безпеки. Крім того, працює 12 одиниць спецтехніки, три з них – це вакуумно-підмітальні машини, - каже начальник "Вінницьке шляхове управління" Володимир Чорновол.

прибирання

Володимир Чорновол додає, що сьогодні робітники "Шляхового управління" розпочали по місту роботи з миття павільйонів для очікування громадського транспорту та урн поряд з ними.

Нагадаємо, внаслідок пориву труби, відсутнє тепло та гаряча вода на вулиці Келецькій, 98. Також комунальники проводять ремонт підземної мережі на проспекті Космонавтів, 39А.

Читайте також

Де у Вінниці тривають планові роботи на мережах 19 липня - повний перелік
Детальніше
Працюють у штатному режимі - ситуація на комунальних мережах 18 липня
Детальніше
Лагодитимуть водогони та електромережі – плани «Цілодобової варти» 17 липня
Детальніше
«Цілодобова варта» проінформувала про планові заходи 16 липня
Детальніше
Де тривають планові ремонтні роботи у Вінниці 15 липня – повний перелік
Детальніше
Крок до ефективного управління відходами - у Вінниці ініціюють роботу тематичних фокус-груп
Детальніше