“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня

“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня

22:32 22.05.2024

Напередодні завершення навчального року у Вінниці відбувся традиційний захід “Талант року – 2024”, де відзначили обдаровану молодь. З талановитими дітьми 22 травня зустрівся Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Преміями, стипендіями та грамотами нагородили 243 учні, які отримали нагороди за освітні, культурні та спортивні досягнення. Так, до участі у заході запросили переможців III та IV етапів Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад, І та III етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних творчих конкурсів і спортивних змагань. Ще 254 учні незабаром відзначать у їхніх закладах, зазначили організатори заходу – департамент освіти ВМР.

“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня

Сергій Моргунов побажав продовжувати досягати спортивних, інтелектуальних та творчих висот шляхом своєї кропіткої праці й не зупинятись на досягнутому.

З такою молоддю у нас велике майбутнє, адже ви не опускайте руки й продовжуєте здобувати перемоги. Дякую вам за те, що ви в нас є, та за те що, є гордістю нашої громади, – зауважив мер міста Сергій Моргунов.

Як розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко, «Талант року» проводиться 28 років поспіль.

Через епідемію коронавірусу в 2020 та 2021 році та воєнні дії у 2022 році урочисті заходи з нагородження не проводились. У 2023 році ми відновили традицію проведення, і в цьому році знову організували таку подію, – сказала вона.

Учасники кажуть, що з радістю завітали на такий захід. Школярам було приємно, що їхні здобутки та досягнення цінують та відзначають в громаді.

Нагадаємо, з початку року у низці шкіл та дитячих садочків Вінницької громади виконали необхідні ремонтні роботи - це утеплення, реконструкція покрівель, протипожежний захист.

Читайте також

Вінницькі рятувальники продемонстрували свої вміння ліцеїстам
Детальніше
Вінниця передала дрони, тепловізори, тепловізійні приціли та сухі душі 18-й Слов'янській бригаді
Детальніше
Понад 40 бійців ДСНС та 8 одиниць спецтехніки: рятувальники Вінниччини провели масштабні навчання
Детальніше
Ще 158 поліцейських офіцерів громад завершили навчання у Вінниці
Детальніше
Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken
Детальніше
Вінниця передала дрони, тепловізори та сухі душі поліцейським, які виконують бойові завдання на фронті
Детальніше