Ставлять на ноги поранених бійців і допомагають діткам вінницькі медзаклади виграли конкурс грантів

Ставлять на ноги поранених бійців і допомагають діткам: вінницькі медзаклади виграли конкурс грантів

20:18 11.05.2023

Конкурс грантів «Разом – стійкіші» зініціював Фонд громади «Подільська громада» за підтримки міжнародних донорів. Переможці конкурсу, а це 18 учасників, отримали по 10 тисяч гривень на втілення важливих проєктів у сфері медицини та освіти.

Центр реабілітації, де ставлять на ноги військових, закупив необхідне обладнання для відновлення поранених бійців. Підсилив свій реабілітаційний потенціал і обласний медзаклад, де працюють з дітьми.

Нагадаємо, через важкі умови служби, проблеми з опорно-руховим апаратом фактично має кожен боєць, кажуть у Ветеранському просторі. Тут вони проходять сеанси лікувального масажу, займаються індивідуальною гімнастикою, отримують консультації лікаря. 

Embedded thumbnail for Ставлять на ноги поранених бійців і допомагають діткам: вінницькі медзаклади виграли конкурс грантів

Читайте також

Виплати, реабілітація, документи де ветеранам Вінниччини отримати фахову підтримку без бюрократії
Виплати, реабілітація, документи: де ветеранам Вінниччини отримати фахову підтримку без бюрократії
Детальніше
«Опублікуйте це відео» вдова загиблого вінничанина звернулася до Ігоря Кондратюка з останньою волею чоловіка
«Опублікуйте це відео»: вдова загиблого вінничанина звернулася до Ігоря Кондратюка з останньою волею чоловіка
Детальніше
Виписали з лікарні медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Виписали з лікарні: медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Детальніше
Повернувся «на щиті» до батьків-переселенців у Сутисках прощатимуться з полеглим гранатометником
Повернувся «на щиті» до батьків-переселенців: у Сутисках прощатимуться з полеглим гранатометником
Детальніше
67 учасників та 13 регіонів у Вінниці гартують нову еліту українського більярду
67 учасників та 13 регіонів: у Вінниці гартують нову еліту українського більярду
Детальніше
До останнього сподівалися на диво на Вінниччині прощаються з Героєм, якого вважали зниклим безвісти
До останнього сподівалися на диво: на Вінниччині прощаються з Героєм, якого вважали зниклим безвісти
Детальніше