Стартап на мільйон. Молодь змагається в бізнес-ідеях

Стартап на мільйон. Молодь Вінниці змагається в бізнес-ідеях

16:53 10.09.2020
30

Вони ще зовсім юні, а вже дуже амбітні. Вінницька молодь презентувала свої-бізнес проєкти для покращення міста. 

Покоління Z готове до змін і об’єднується аби зробити світ кращим. Вихованці однієї з вінницьких бізнес-шкіл створюють стартапи, найуспішніші з яких оберуть та реалізують у нашому місті.

керівник бізнес-школи

Мы решили сделать что-то очень крутое для города. Была у нас неформальная беседа, на которой мы обсуждали, что привлекает туристов сюда. Мы поняли, что есть три таких объекта: наш фонтан, Пирогов с его мавзолеем и Ставка Гитлера. И мы решили создать что-то новое и интересное, что могло бы привлекать сюда туристов, чтобы мы могли гордиться. Чтобы создатели через лет 15 говорили: вот эту крутую штуку сделали именно мы, — каже керівник бізнес-школи Оксана Лоянич.

Лідер команди «ViaWin» Дмитро охоче розповідає про ідею започаткувати у місті масштабний музичний фестиваль. І навіть прорахував, аби все пройшло на високому рівні, і про вінницький фест заговорили не лише в Україні, а й світі, знадобиться понад 10  мільйонів гривень. Втім хлопець певен, що за років з 5 вони повернуться. Адже формат пропонує особливий.

Лідер команди «ViaWin» Дмитро

Основна ідея — зробити фестиваль навпаки: українські тексти будуть написані латиницею, всі емблеми перевернуті, ведучі виступатимуть серед публіки, а не на сцені, у нас буде територія, де люди будуть ламати свої стереотипи, і робитимуть тут те, що в житті боялись, — розповів лідер команди «ViaWin» Дмитро Маєвський.

юних страртаперів із «Задзеркалля» більше приваблює соціальна тематика

А от юних страртаперів із «Задзеркалля» більше приваблює соціальна тематика. Планують запропонувати старшокласникам спробувати себе у героїчних професіях: пожежника, військового, лікаря. І змогли зорієнтуватись під час вибору майбутнього фаху.

Стартап на мільйон. Молодь змагається в бізнес-ідеях

Сучасні діти – надзвичайно розвинуті і прагнуть знань та інформації, які не входять до шкільної програми, — каже керівниця бізнес-школи Оксана Лоянич. Тому і навчають їх фінансовій грамотності — вмінню відрізняти активи від пасивів, вести бухгалтерський облік. А головне допомагають зрозуміти, що потрібно для економічної незалежності в дорослому житті.

Аби перемогти у конкурсі і отримати призовий фонд на реалізацію, розробникам доведеться відстояти ідею перед  журі.

Стартап проєкти, які сьогодні розробляють юні бізнесмени, це так би мовити, проба пера. Аби перемогти у конкурсі і отримати призовий фонд на реалізацію, розробникам доведеться відстояти ідею перед  журі.

В финале останется только три проєкта, мы сделаем все, чтобы он реализовался, будем всех вовлекать. Возможностей в нашем городе достаточно, чтобы строить бизнес и прибыльный, — зазначила керівник бізнес-школи Оксана Лоянич.

На початку жовтня вихованці бізнес-школи визначать три унікальні ідеї, які вінничани зможуть оцінити вже навесні.

Читайте також
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 22 вересня 2020 року
Місто
10
Новини 13:00 за 22 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Випуск новин ВІТА за 21 вересня 2020 року
Місто
55
Випуск новин ВІТА за 21 вересня 2020 року
новини1900
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 21 вересня 2020 року
Місто
32
Новини 13:00 за 21 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Місто
12
На Шепеля стався прорив мережі водопостачання
Перекрили смугу руху у напрямку центру міста. У Вінниці на вулиці…
Вінниця
Шепеля
водоканал
проривводи
перекриттяруху
Детальніше