Стане тепліше та комфортніше: у Вінниці в будинку на Стеценка, 25 замінили вікна

Стане тепліше та комфортніше: у Вінниці в будинку на Стеценка, 25 замінили вікна

12:34 27.03.2024

У багатоквартирному будинку на вулиці Стеценка, 25 відтепер стане тепліше та комфортніше. Комунальники завершили заміну віконних блоків в місцях загального користування.

Як розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький, потреба в заміні вікон у цьому будинку виникла внаслідок теракту 14 липня 2022 року.

Спочатку погіршення віконних блоків було непомітне, але з часом пошкодження стали очевидними. Фактично роботи виконані по всьому будинку. В місцях загального користування встановили сучасні та енергоощадні вікна з двокамерним склопакетом замість старих дерев’яних конструкцій, - зазначає Віталій Місецький. - Це дозволить значно скоротити втрати тепла в під’їздах в опалювальний період. Крім того, варто зауважити, що компанія-підрядник дає 10 років гарантії на свої роботи.

Стане тепліше та комфортніше: у Вінниці в будинку на Стеценка, 25 замінили вікна

Роботи виконали коштом міського бюджету та в максимально стислі терміни, щоб не створювати незручностей для мешканців на тривалий час. Проведені роботи направлені на підвищення стійкості критичної інфраструктури міста.

Загалом на пріоритет "Стійкість" цьогоріч у бюджеті громади передбачено 1 мільярд 204 мільйони гривень, а це - 40% коштів, які не входять до захищених статтей, - інформує Вінницька міська рада.

Усього цьогоріч з допомогою міського бюджету планують осучаснити вікна в місцях загального користування у 5 будинках. Раніше підрядники замінили вікна в місцях загального користування у двох під'їздах багатоповерхівки за адресою: вул. М. Ващука, 8.

Нагадаємо, працюватиме надійніше. У Вінниці завершили капітальний ремонт ще однієї аварійної внутрішньобудинкової системи опалення. Якщо раніше підрядники завершили аналогічні ремонтні роботи в будинку на вулиці Чорновола, 6 та провулку Цегельному, 14, то днями відповідні роботи виконали й в багатоповерхівці за адресою: вулиця Стрілецька, 93.

Читайте також

Де тривають ремонти комунальної інфраструктури Вінниці 29 травня
Детальніше
Огородили парканами: у Вінниці незаконно привласнили комунальні землі
Детальніше
У приватному секторі Вінниці відремонтують 23 криниці
Детальніше
Де відключатимуть воду та світло - перелік планових ремонтних робіт у Вінниці 27 травня
Детальніше
На проспекті Юності у Вінниці замінюють 16 метрів труби на водогоні
Детальніше
У Вінниці встановлюють новий контейнерний майданчик біля житлового будинку
Детальніше