У Вінниці завершили ремонт системи опалення в будинку на Стрілецькій, 93

У Вінниці завершили ремонт системи опалення в будинку на Стрілецькій, 93

10:14 25.03.2024

Працюватиме надійніше. У Вінниці завершили капітальний ремонт ще однієї аварійної внутрішньобудинкової системи опалення.

Якщо раніше підрядники завершили аналогічні ремонтні роботи в будинку на вулиці Чорновола, 6 та провулку Цегельному, 14, то днями відповідні роботи виконали й в багатоповерхівці за адресою: вулиця Стрілецька, 93.

Цього року, зважаючи на ситуацію в країні, ми виконуємо лише невідкладні ремонтні роботи. Внутрішньобудинкова система опалення цього будинку - це один з таких об'єктів. Ми маємо підтримувати стан нашої критичної інфраструктури в належному стані, забезпечуючи її стійкість та надійність навіть в нинішніх реаліях, щоб не наражати містян на вірогідність залишитися без опалення, - зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький.

Всього цього року у Вінниці планують замінити внутрішньобудинкові мережі у шести багатоквартирних будинках. Загалом на пріоритет "Стійкість" цьогоріч у бюджеті громади передбачено 1 мільярд 204 мільйони гривень, а це с 40 % коштів, які не входять до захищених статтей.

В багатоповерхівці на Стрілецькій, 93 раніше було створено ОСББ. Тепер міська рада допомогла покращити стан будинкових мереж. Роботи із заміни мережі опалення профінансували з міського бюджету.

Проведені роботи дозволять запобігти аварійним поривам, а відтак - забезпечити безперебійність надання містянам послуги. Крім того, відсутність аварійних ситуацій дозволяє заощаджувати до 15% ресурсів, - зазначає Віталій Місецький.

В процесі капремонту працівники підрядної організації замінили старі металеві зношені труби поліпропіленовими. Вони не піддаються корозії, тож це значно збільшує їхній термін експлуатації. Виробники оцінюють гарантійний термін експлуатації своїх поліпропіленових труб до 50 років.

Нагадаємо, у житловому будинку за адресою: провулок Цегельний, 14 опалювальний сезон для мешканців тепер проходитиме комфортніше та надійніше. Днями комунальники завершили тут капітальний ремонт внутрішньобудинкової системи опалення.

Читайте також

Де у Вінниці 17 травня тривають ремонти комунальних мереж і систем
Детальніше
Де у Вінниці 16 травня виконують ремонт комунальних мереж - перелік адрес
Детальніше
У Вінниці завершують капремонт ліфта у ще одній багатоповерхівці
Детальніше
У приватному секторі Вінниці ремонтують дитячо-спортивні майданчики
Детальніше
У Вінниці розпочали капремонт покрівель одразу у чотирьох будинках
Детальніше
У Вінниці замінюють вікна у двох будинках на вулиці Антоновича
Детальніше