Вінниччина підписала меморандуми про співпрацю з корейською компанією

Вінниччина підписала меморандуми про співпрацю з корейською компанією

11:52 27.03.2024

Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий провів зустріч з представниками інженерно-будівельної компанії SAMBU. Корейську делегацію представляли президент SAMBU E&C Ліі Юнггуен, Хван Бйонгквон, виконавчий директор THE CODI Чоі Хюнюн, президент Taemyung Industrial Чу Юнгмін та виконавчий директор ROZE AI Inc Джін Чангієон.

Вітаючи гостей голова обласної ради Вячеслав Соколовий зазначив, що приємно приймати на Вінниччині делегацію Республіки Корея - країни з багатою історією, самобутньою культурою та динамічною економікою.

Висловлюю щиру подяку Президенту, Уряду та народу Республіки Корея за підтримку України у нашій боротьбі з агресором. Корейське керівництво і народ проявили неймовірну солідарність із Україною. Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави Південна Корея приєдналася до санкцій проти росії, допомагала Україні гуманітарно та фінансово, - сказав Вячеслав Соколовий. - Ми знаємо, що Республіка Корея також планує виділяти кошти для майбутнього відновлення та відбудови України - нашої інфраструктури, системи освіти, допомагати підприємництву. Ваша системна підтримка - для нас дуже цінна!

Вінниччина підписала меморандуми про співпрацю з корейською компанією

Голова обласної ради підкреслив, що Вінницька область - це потужний регіон України з розвиненою інфраструктурою, кваліфікованими кадрами та сприятливим інвестиційним кліматом.

Бізнес Вінниччини відкритий до співробітництва. Розвиток промислового виробництва, прагнення до впровадження інновацій та SMART-спеціалізацій відкривають перед нами широкі перспективи для співпраці, - додав Вячеслав Соколовий. - Сьогодні ви вже побували у Сутисках на одному з об'єктів підприємства "Органік-Д", де планується будівництво заводу з виробництва сандвіч-панелей. Сподіваюсь, що це стане початком реалізації багатьох проєктів. Ми зацікавлені  у розвитку співпраці з Республікою Корея у всіх сферах, які представляють спільний інтерес. Вінницька обласна Рада завжди готова до конструктивного діалогу та підтримки взаємовигідних проєктів.

Вінниччина підписала меморандуми про співпрацю з корейською компанією

Представники корейської делегації висловили слова підтримки Україні у боротьбі проти російського агресора та запевнили у своїй інвестиційній допомозі в розбудові та відновленні країни.

Компанія SAMBU заснована в 1948 році, має будівельну ліцензію номер один в Кореї. Ми побудували багато важливих інфраструктурних об’єктів - таких, як швидкісна автомагістраль, дороги, тунелі, порти, мости, швидкісна залізниця, метро, гребля та гідроелектростанція, теплова електростанція, офісна будівля, готель, музей, житлові будинки тощо. Будували в Кореї та за кордоном, зокрема, в Пакистані, Саудівській Аравії, Омані, Непалі, Малайзії, Японії та Болівії, - зазначив президент SAMBU Ліі Юнггуен. - SAMBU прагне розширити свій бізнес в Україні, а також зробити свій внесок у відновлення інфраструктури України.

Вінниччина підписала меморандуми про співпрацю з корейською компанією

На зустрічі сторони підписали чотирьохсторонні меморандуми про наміри та співпрацю.

Під час візиту представниці виконавчого апарату Вінницької обласної ради Єлизавети Савчук до Республіки Корея відбулося ознайомлення з корейським досвідом у галузі розвитку міст, SMART-технологій, а також обговорення можливих напрямів співпраці у сфері відбудови та розвитку України, зокрема й Вінницької області. Цей візит став першим та важливим кроком на шляху до зміцнення співпраці між двома країнами та регіонами.

Нагадаємо, під час робочого візиту до Бельгії делегація з Вінниці працювала у Брюсселі. Саме там, у Європейському комітеті регіонів, наприкінці минулого року було відкрито представництво Вінниці. Вінницький міський голова Сергій Моргунов провів низку зустрічей, де порушувалися питання, пов’язані з промоцією Вінниці на рівні європейських організацій, залученням експертних консультацій та інвестиційної підтримки в контексті відновлення громади, а також розширенням можливостей для вінницького бізнесу, який має експортну орієнтацію.

Читайте також

"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше
Про мир в Україні та меседжі для рф: головні заяви саміту у Швейцарії
Детальніше
Сергій Моргунов представив Вінницю на Конференції з питань відновлення України в Берліні
Детальніше
Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США
Детальніше
Вінницька делегація в Ukraine Recovery Conference та обмін досвідом з Берліном: міжнародні новини
Детальніше
На Вінниччині вручили дипломи переможцям конкурсу "Безпечні стійкі громади"
Детальніше