Сьогодні, 5 квітня, у Вінниці ремонтувативуть електромережі

Сьогодні, 5 квітня, у Вінниці ремонтувативуть електромережі

10:31 05.04.2022

Сьогодні, 5 квітня, критична інфраструктура Вінниці працює в штатному режимі. Тепло- та водопостачання є у всіх будинках вінничан. Відключень електроенергії немає.

Про роботу житлово-комунальної галузі розповіла начальниця відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Антоніна Іващук.

Всі комунальні служби працюють злагоджено. Вода, газ та світло є у всіх оселях вінничан. Водночас "Вінницяоблводоканал" повідомляє про проведення планових робіт із заміни водопровідної мережі по Волошковій. Роботи планують завершити до кінця дня, - каже Антоніна Іващук.

Також, аварійні бригади "Вінницьких міських електромереж" проводитимуть планові роботи на Кропивницького та Театральній, через що тимчасово будуть відключені від послуг будинки на Кропивницького, Монастирська, Соловйова, Театральна, Артинова, Шиповича та частково Соборна.

Окрім цього, працюватимуть на Гната Мороза та Замостянській. Тимчасово електроенергії не буде в будинках на Гната Мороза, Конрада та частково на Замостянській, - повідомляє Вінницька міська рада.

Громадський транспорт вийшов на лінії вчасно, в повному обсязі та курсує містом з 7:30.

Зателефонувати до "Цілодобової варти" вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Нагадаємо, в рамках реконструкції вулиці Батозької підрядна організація завершила роботи з влаштування технологічного шару бетону та асфальтного покриття для укладання плит під нові трамвайні колії за технологією "оксамитового шляху".

Читайте також

Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
Готують мережі до роботи восени - плани «Цілодобової варти» на 23 липня
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше
Де ремонтують комунальні мережі Вінниці 22 липня
Детальніше
Гаряча вода та тепло у блекаут: "Вінницяміськтеплоенерго" самостійно генеруватиме електроенергію
Детальніше
Лагодитимуть водогони та електромережі – плани «Цілодобової варти» 17 липня
Детальніше