За попередню добу на Вінниччині транзитом розмістили 1 946 біженців

За попередню добу на Вінниччині транзитом розмістили 1 946 біженців

10:52 05.04.2022

За попередню добу у Вінницькій області транзитом розміщено 1946 осіб, з них - 62 людини з числа маломобільних груп населення, та 580 дітей.

Біженці перемістились з Київської області, Донецької, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Черкаської, Харкова, Херсона, Бучі, Мелітополя, Ірпеня, Чернігова, Слов'янська тощо.

На постійному проживанні з 24 лютого перебуває 70 425 біженців, з них 447 - маломобільних та 20 912 дітей, - повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Нагадаємо, з 4 квітня розпочав роботу гуманітарний Центр речей для переміщених осіб з територій України, де ведуться бойові дії. Внутрішньо переміщені особи мають можливість безкоштовно обрати дорослий та дитячий одяг, взуття, іграшки та інші речі.

Читайте також

Війна вийшла за межі російський дрон розніс квартиру в румунському Галаці
Війна вийшла за межі: російський дрон розніс квартиру в румунському Галаці
Детальніше
Вінницький ліцей №13 передав морським піхотинцям потужний квадроцикл для передової
Вінницький ліцей №13 передав морським піхотинцям потужний квадроцикл для передової
Детальніше
Студенти та комунальники Вінниці влаштували толоку в таборі для маріупольських родин
Студенти та комунальники Вінниці влаштували толоку в таборі для маріупольських родин
Детальніше
Понад 300 дронів і захист від тепловізорів масштабне підсилення фронту від Вінниччини
Понад 300 дронів і захист від тепловізорів: масштабне підсилення фронту від Вінниччини
Детальніше
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій 12 років тюрми та повна конфіскація майна
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій: 12 років тюрми та повна конфіскація майна
Детальніше
Пошук зниклих і звільнення з полону у Вінниці розповіли про механізми збору інформації для родин Героїв
Пошук зниклих і звільнення з полону: у Вінниці розповіли про механізми збору інформації для родин Героїв
Детальніше