На Батозькій у Вінниці підготували основу під "оксамитовий шлях" для трамваїв

На Батозькій у Вінниці підготували основу під "оксамитовий шлях" для трамваїв

14:58 04.04.2022

Упродовж останніх двох тижнів в рамках реконструкції вулиці Батозької підрядна організація завершила роботи з влаштування технологічного шару бетону та асфальтного покриття для укладання плит під нові трамвайні колії за технологією "оксамитового шляху". Роботи з укладання плит стануть наступним етапом комплексної реконструкції цієї вулиці.

Перед цим дорожні служби виконали роботи з укладання геотекстилю та відсипки щебенем і відсівом всієї площі проїжджої частини дороги, яка підлягає реконструкції. А далі приступили до укладання технологічного шару бетону та асфальтування на ділянці близько 400 метрів, де пролягатиме "оксамитовий шлях" для трамваїв. Загальна площа бетонування - 2800 м2, заасфальтованого покриття - 2000 м2.

Бетонна "подушка" має щільність близько 15 см. Плюс ще 3 см - шар асфальту зверху. Це і є необхідна основа для того, щоб далі укладати на неї бетонні плити для трамваїв за технологією "оксамитового шляху", як ми це робили свого часу на площі Гагаріна та на вулиці Замостянській. Після того, як ми завершимо цей етап, можна буде переходити до робіт безпосередньо по проїжджій частині, де рухатиметься автотранспорт, - розповів заступник міського голови Микола Форманюк.

На Батозькій у Вінниці підготували основу під "оксамитовий шлях" для трамваїв

А що стосується двох гілок нового водопроводу, то будівництво магістралей уже завершено. Зараз вже тривають пусконалагоджувальні роботи. Найближчим часом буде проводитись перепідключення споживачів, про що буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, у Вінниці тривають роботи з обстеження громадських колодязів. Фахівці департаменту комунального господарства та благоустрою проводять постійний моніторинг, а також працюють із зверненнями мешканців.

Читайте також

Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
Аварійні відключення світла і побутова техніка: як врятувати холодильник від поломки
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше
У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше