21 квітня критична інфраструктура Вінниці працює стабільно | ВІТА

Сьогодні, 21 квітня, критична інфраструктура Вінниці працює стабільно

11:32 21.04.2022

Сьогодні, 21 квітня, житлово-комунальні служби Вінниці працюють у штатному режимі. Сміття вивозять, місто прибирають. А підприємства-надавачі комунальних послуг продовжують лагодити мережі.

Про це розповіла начальниця відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Антоніна Іващук.

Сьогодні "Вінницькі міські електромережі" будуть виконувати планові роботи на вулицях Чумацька, Турчановича, Бучми, Гната Юри, Кооперативна, Кузнецова, Тропініна, Молодіжна, провулок Молодіжний, Янгеля Шепеля, та Князів Коріатовичів. Тож, у деяких будинках на цих вулицях буде тимчасово відключена електроенергія, - зазначила Антоніна Іващук.

А працівники "Вінницяобленерго" цього дня ліквідуватимуть порив по Соборній, через що послуги будуть відключені на вулицях Соборній, Городецького, Гоголя, Л. Толстого та Театральній.

Аварійні бригади "Вінницяміськтеплоенерго" ремонтуватимуть труби на вулицях Марії Литвиненко-Вольгемут, Радіона Скалецького та Матроса Кошки. Через це у деяких будинках на цих вулицях тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання.

Зателефонувати до "Цілодобової варти" вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Нагадаємо, щоб Вінниця і надалі залишалась чистою, було прийняте рішення, що "ЕкоВін" частково повернеться до системи роботи, яка була раніше, і кілька автомобілів підприємства працюватимуть вночі.

Читайте також

Де у Вінниці тривають планові роботи на мережах 19 липня - повний перелік
Детальніше
Працюють у штатному режимі - ситуація на комунальних мережах 18 липня
Детальніше
Лагодитимуть водогони та електромережі – плани «Цілодобової варти» 17 липня
Детальніше
«Цілодобова варта» проінформувала про планові заходи 16 липня
Детальніше
Де тривають планові ремонтні роботи у Вінниці 15 липня – повний перелік
Детальніше
Повітряні тривоги не впливають на роботу комунальних служб Вінниці: планові ремонтні роботи 12 липня
Детальніше