Вінницька віолончелістка виступила у Німеччині на підтримку України

Вінницька віолончелістка виступила у Німеччині на підтримку України

12:07 21.04.2022

Вінницькі вихованці дитячих музичних шкіл прославляють Україну по всьому світу. Нещодавно в німецькому місті Детмольд відбувся концерт на підтримку України, в якому взяла участь учениця Вінницької дитячої музичної школи №1 Дар’я Ткачук. Дівчина, переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, грала на віолончелі разом з дівчатами з інших міст України.

У складі тріо прозвучали обробки українських народних пісень та твори українських композиторів. На відео відома на весь світ "Мелодія" українського композитора Мирослава Скорика, яку називають духовним гімном України.

Ми пишаємось кожним нашим учнем, що представляє Україну. Вихованці об’єднуються з іншими музикантами, знайомляться та прославляють наш культурний фронт, - говорить директорка Вінницької дитячої музичної школи №1 Тетяна Бурдейна.

Виступ реалізований в рамках мистецького проєкту "Всі ми діти твої, Україно", розпочатий Вінницькою дитячою музичною школою № 1. В якому представлені твори української та світової музичної класики у виконанні солістів та творчих колективів школи.

Нагадаємо, вінницькі музиканти Аліна та Вадим місяць тому взяли у свій гурт переселенця із Києва. Тепер група виступає з благодійними концертами.

Читайте також

З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше
Про мир в Україні та меседжі для рф: головні заяви саміту у Швейцарії
Детальніше
Тульчинці “живим коридором” зустрінуть загиблого Героя
Детальніше