Вінницький гурт, який взяв в команду переселенця, влаштовує благодійні концерти

Вінницький гурт, який взяв в команду переселенця, влаштовує благодійні концерти

11:25 19.04.2022

Вінницькі музиканти Аліна та Вадим, вже довгий період виступають у різних закладах та на фестивалях. Місяць тому вони взяли у свій гурт переселенця із Києва.

Тепер вже у складі тріо проводять благодійні концерти, співають українські пісні та відправляють кошти на потреби військовим та переселенцям.

Коли розпочалась війна, ми займались волонтерством та приймали біженців у своїй квартирі. Пізніше вирішили відновити свою роботу та розпочали серію виступів з українськими піснями. У Вінницю, через бойові дії, переїхав наш друг із Києва, що грає на ударних інструментах. Тому ми вирішили залучити його і разом проводити благодійні концерти, - повідомляє вокалістка гурту Аліна Дробасюк.

Також музиканти зазначають, що багато підприємців та рестораторів підтримують їхню ініціативу.

До 2013 року я проживав у Горлівці, Донецька область. Потім переїхав у Київ і там проживав та працював усі ці роки. Зараз я у Вінниці, і був приємно здивований, яким атмосферним вийшов перший концерт та які добрі люди у місті. Глядачі прийшли почути українських пісень, відволіктись. Їм це було необхідно, - повідомляє переселенець та музикант В’ячеслав.

Загалом музиканти Аліна, Вадим та В’ячеслав провели сім концертів. Виступали у різних закладах, а також у місцях, де найбільше проживає біженців. З перших двох концертів музиканти зібрали 6 000 грн та придбали бронежилети для хлопців з Харкова. Також вони брали участь у благодійному концерті "Музичний байрактар", де разом з гуртом "Лесик і Карпо", Олександром Онуфрійчуком ті іншими артистами, зібрали 50 000 грн на позашляховик, який вже придбали та відправили бійцям.

Нагадаємо, вінницькі музиканти створили патріотичний хіт "24.02". Кажуть, ідея створити новий хіт з'явилася ще з перших днів війни в Україні.

Читайте також

У Оратівській громаді оголошено день жалоби - зустрічатимуть загиблого земляка
Детальніше
На Козятинщині відкрили меморіальну дошку ще двом Героям-землякам
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Вінниця прощатиметься з Героєм, який отримав смертельне поранення на харківському напрямку
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше