Ще 1500 літрів пального виділила Вінницька міська рада на потреби Центру з питань полонених та зниклих безвісти

Ще 1500 літрів пального виділила Вінницька міська рада на потреби Центру з питань полонених та зниклих безвісти

15:20 13.05.2024

Минулого тижня під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради вирішили виділити 1500 літрів пального (800 літрів бензину та 700 літрів дизельного палива) на потреби громадської організації "Координаційний центр з питань полонених та зниклих безвісти", яка опікується поверненням українських військовослужбовців з російського полону додому.

Вінницька міська рада продовжує працювати в межах основних пріоритетів - безпека та оборона, стійкість, турбота. Відповідно до цих напрямів був розподілений бюджет громади на 2024 рік. Зокрема, на головний пріоритет "Безпека та оборона" цьогоріч передбачили майже 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей.

Команда Координаційного центру з питань полонених та зниклих безвісти опікується поверненням додому українських військовослужбовців, які потрапили в полон до росіян. Для ефективної роботи вони потребують забезпечення пальним, - зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний. - Вінницька міська рада продовжує оперативно реагувати на запити та допомагати військовим. Наші пріоритети залишаються незмінними - безпека та оборона, стійкість, турбота. Разом наближаємо Перемогу!

Нагадаємо, 240 FPV-дронів, чотири Mavic 3T та чотири тепловізори передали від громади трьом військовим частинам прикордонників Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник міського голови Андрій Очеретний та депутатки міської ради, координаторки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світлана Ярова та Катерина Поджаренко. Допомогу на східний напрямок доставлять військовим їхні побратими.

Читайте також

Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
Вінницькі учні передали 22 маскувальні сітки українським військовим
Детальніше
За пів року служба супроводу людей з порушенням зору надала вінничанам понад дві тисячі послуг
Детальніше
Дашівська громада виділила пів мільйона гривень на безпілотники для військових
Детальніше
Помічник ветерана з Вінниці Дмитро Чорний взяв участь в «Іграх Нескорених»
Детальніше
Вінницька молодь успішно стажувалась у виконавчих органах міськради
Детальніше