Чергову партію дронів та тепловізори відправили з Вінниці на східний напрямок

Чергову партію дронів та тепловізори відправили з Вінниці на східний напрямок

15:08 13.05.2024

240 FPV-дронів, чотири Mavic 3T та чотири тепловізори передали від громади трьом військовим частинам прикордонників Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник міського голови Андрій Очеретний та депутатки міської ради, координаторки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світлана Ярова та Катерина Поджаренко. Допомогу на східний напрямок доставлять військовим їхні побратими.

Військові кажуть, що перевага на полі бою буде у того, хто матиме більше необхідного обладнання.

Безпілотники дуже потрібні, бо зараз інтенсивність безпілотних війн висока. Вони дуже допомагають боронити українську землю, - розповідає військовослужбовець однієї із частин, що отримала допомогу.

Чергову партію дронів та тепловізори відправили з Вінниці на східний напрямокЧергову партію дронів та тепловізори відправили з Вінниці на східний напрямок

Сергій Моргунов зазначив, що зараз запитів саме на безпілотники є чимало, тому будемо продовжувати інтенсивно працювати у цьому напрямі.

На сьогодні ми підтримуємо близько 30 військових формувань. Наша команда залишається на зв’язку з військовими. Ми завжди просимо, щоб вони визначили потреби, і давали свої рекомендації, яку саме техніку їм передати. І, звісно ж, чекаємо від них фідбек, як працює та техніка, що ми передавали раніше. Запит прикордонників був саме на FPV та Mavic 3T. Наша головна мета, щоб те обладнання, яке купуємо нашим Захисникам та Захисницям, було для них максимально корисним та допомагало у бою, - додає Сергій Моргунов.

Чергову партію дронів та тепловізори відправили з Вінниці на східний напрямокЧергову партію дронів та тепловізори відправили з Вінниці на східний напрямок

Цьогоріч із бюджету Вінницької громади на пріоритет «безпека та оборона» скеровано близько 1 мільярда гривень. А Вінниця, згідно з дослідженням ГО "Громадський контроль", є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Нагадаємо, Вінниця продовжує посилювати військові частини та інші оборонні формування. Цього разу передали одному з підрозділів Національної гвардії України (в/ч 3008) три автомобілі, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T.

Читайте також

Вінниця передала дрони, тепловізори, тепловізійні приціли та сухі душі 18-й Слов'янській бригаді
Детальніше
У Вінниці Служба перевезення людей на кріслах колісних за пів року надала понад 6,5 тисяч послуг
Детальніше
Посмертно нагородили чотирьох Героїв з Тульчинської громади
Детальніше
Відсвяткував річницю шлюбу з дружиною та двома дітками, а через два тижні загинув - Жмеринка попрощалась з Героєм
Детальніше
Понівечила могили Да Вінчі, Джуса та Павла Петриченка: поліцейські затримали 60-річну правопорушницю
Детальніше
Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken
Детальніше