Три пікапи, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T: чергова допомога Силам оборони

Три пікапи, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T: чергова допомога Силам оборони

13:51 06.05.2024

Вінниця продовжує посилювати військові частини та інші оборонні формування. Цього разу передали одному з підрозділів Національної гвардії України (в/ч 3008) три автомобілі, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T. 

Ключі від авто та спецобладнання військовим вручили Вінницький міський голова Сергій Моргунов, секретар міської ради Павло Яблонський та голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Підтримуємо наш вінницький підрозділ, один із тих, яким ми активно допомагаємо ще з 2014 року, фактично з початку війни росії проти України. Передачі формуємо згідно із запитами оборонців. Ця – має подвійне призначення: автомобілі служитимуть мобільним вогневим групам, які захищають небо над Вінниччиною, FPV-дрони та "мавіки" поїдуть на передову, – каже міський голова Сергій Моргунов.

Три пікапи, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T: чергова допомога Силам оборони

Спецобладнання допомагатиме військовим працювати й вдень, і вночі та виконувати різні завдання – це і розвідка, і безпосередньо бойова робота.

Бійці цього підрозділу направляються на один із напрямків по лінії фронту. Був запит щодо FPV-дронів, зрозуміло для яких потреб, а Мавіки – ефективно себе показали саме в нічний час. Наше завдання – всією територіальною громадою і всією нашою командою максимально допомагати Силам оборони. Що ми й робимо. Головне, щоб уся ця допомога була корисною військовим і допомагала їм ефективно бити нашого ворога, – зауважив Вінницький міський голова.

Безпека та оборона – ключовий пріоритет, за яким у воєнний час працюють Вінницька міська та обласна ради, у співпраці із Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом. Тому підтримка Захисників і Захисниць ведеться систематично, регулярно та на постійній основі.

Три пікапи, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T чергова допомога Силам оборони

Свого часу спільним рішенням міської та обласної Ради ми створили Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб. Очолити його погодився колишній Прем’єр-міністр України (2016-2019 рр.) Володимир Гройсман. Розуміємо, що безпека є ключовим пріоритетом діяльності органів місцевого самоврядування. Тому робимо все, щоб виконувати замовлення від наших захисників, які несуть службу безпосередньо на передовій, а також захищають Вінниччину, – говорить голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий.

В бюджеті громади на 2024 рік на пріоритет «безпека та оборона» передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статей.

Нагадаємо, вісімсотий день повномасштабної війни та 11 рік як Україна відстоює свої кордони, протистоячи терористичній росії. Ворог забирає життя військових і цивільних, руйнує міста та села.

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Єгерська бригада отримала з Вінниці дрони, тепловізори й інше обладнання
Детальніше
У Вінниці рятувальники змагалися за звання "Кращого начальника караулу"
Детальніше
Вінничанин здобув “золото” на Кубку України з греко-римської боротьби
Детальніше
"Укрпошта" випустила нову марку присвячену Олімпійським іграм
Детальніше
Зможуть на "нулі" прийняти душ та випрати речі: захисникам передали лазне-пральний комплекс
Детальніше