Сергій Моргунов про пам’ятники радянській ідеології Час повертати нашу ідентичність

Сергій Моргунов про пам’ятники радянській ідеології: "Час повертати нашу ідентичність"

15:04 05.05.2022

Про ще один крок на шляху позбавлення Вінниці від тоталітарної спадщини та ситуацію у місті розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці та телеграм-каналі. Він окреслив ключові завдання, які дозволяють громаді залишатися надійним тилом.

Міський голова прокоментував рішення виконкому щодо меморіалу, який символізував "преемственность поколений борцов за власть Советов". Нагадаємо, сьогодні меморіал прибрали з Європейської площі та передали на зберігання краєзнавчому музею.

45 років він був символом насадження радянської влади. Час повертати історичну правду, нашу ідентичність і шанувати наших героїв – усіх часів, - зазначив очільник громади. - Цю саму радянсько-імперську ідеологію росіяни намагаються знову примусом впровадити і в окупованих українських містах. Наша перемога – це боротьба за нашу свободу і європейське майбутнє.

Тому, за словами Сергія Моргунова, усі зусилля спрямовуються й на те, щоб Вінниця залишалася надійним тилом. Завдяки бізнесу працює економіка та сплачуються податки, використовуються й усі можливості, щоб релоковані підприємства могли відновити свою роботу. Наразі до Вінниці переїхало 17 компаній.

Щодо гуманітарного напряму, то за минулий тиждень хаб отримав 30 тонн вантажів і водночас передав у різні пункти призначення 47 тонн допомоги.

Також у місті вже зареєструвалися 36 тисяч мешканців інших регіонів, які виїхали через війну. Родинам надається підтримка та супровід департаменту соцзахисту, зазначив міський голова. У свою чергу чистота і порядок у місті – під контролем комунальних служб.

Командна робота дає результат. Бережемо Вінницю і один одного! - наголосив міський голова.

Нагадаємо, пам'ятника "борцов за власть Советов" тепер немає на Європейській площі у Вінниці. Ця скульптурна композиція звеличувала борців за радянську владу.

Читайте також

У Вінниці пішла з життя волонтерка об'єднання переселенців Спільна справа
У Вінниці пішла з життя волонтерка об'єднання переселенців "Спільна справа"
Детальніше
Де 20 січня тривають ремонтні роботи на водогонах та електромережах Вінниці
Де 20 січня тривають ремонтні роботи на водогонах та електромережах Вінниці
Детальніше
Вінницькі комунальники та патрульні поліцейські співпрацюють під час зимової негоди
Вінницькі комунальники та патрульні поліцейські співпрацюють під час зимової негоди
Детальніше
Внутрішньо переміщених осіб запрошують зробити безкоштовну стрижку у Вінниці
Внутрішньо переміщених осіб запрошують зробити безкоштовну стрижку у Вінниці
Детальніше
Вінничан запрошують долучитися до складу Ради безбар’єрності
Вінничан запрошують долучитися до складу Ради безбар’єрності
Детальніше
Протиожеледну обробку доріг продовжують проводити у Вінниці
Протиожеледну обробку доріг продовжують проводити у Вінниці
Детальніше