#SafeTravels: представники турсфери Вінниці отримали відзнаку
16 лютого у Вінниці вручили відзнаки переможцям всеукраїнського конкурсу #SafeTravels Contest. Використання бізнесом спеціально розробленого знака дозволяє туристам впізнавати локації, атракції та компанії по всьому світу як такі, що прийняли й виконують глобальні стандартизовані протоколи охорони здоров’я та гігієни задля безпечних подорожей.
![#SafeTravels: представникам турсфери Вінниці вручили відзнаку](/sites/default/files/styles/compressor/853x640/inline-images/img-f6.jpg?itok=Om4VYnp3)
Наприкінці 2020 року Національна туристична організація України за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" оголосила всеукраїнський конкурс #SafeTravels Contest, метою якого було зменшення негативних наслідків поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму та гостинності України. Для участі запрошувалися всі соціально відповідальні та безпечні туристичні об'єкти.
![#SafeTravels: представникам турсфери Вінниці вручили відзнаку](/sites/default/files/styles/compressor/959x640/inline-images/1-2.jpg?itok=GpYN73gk)
Участю Вінниці в цьому конкурсі опікувався департамент маркетингу міста та туризму. Ініціативу долучитися до змагання виявило одразу 16 представників індустрії ― рекордна кількість учасників порівняно з іншими регіонами України. Переможці конкурсу визначалися за номінаціями:
- Безпечний готель
- Безпечний туроператор
- Безпечна туристична атракція
- Безпечний торговельний заклад
![#SafeTravels: представникам турсфери Вінниці вручили відзнаку](/sites/default/files/styles/compressor/1463x640/inline-images/151594676_3895580827130320_2456055751842275628_n.jpg?itok=9h3JD2Bz)
Усі заявки з Міста ідей отримали відзнаки в конкурсі, які 16 лютого переможцям вручили заступник міського голови Андрій Очеретний та директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені.
![#SafeTravels: представникам турсфери Вінниці вручили відзнаку](/sites/default/files/styles/compressor/959x640/inline-images/img_4643.jpg?itok=sUayJoqt)
Відтепер ці організації входять до переліку найкращих безпечних туристичних об'єктів України. Цей результат доводить, що вінницькі підприємці відповідальні перед туристами, а також активні й постійно вдосконалюють послуги, які надають мешканцям і гостям міста.
З повним переліком учасників можна ознайомитися на сайті НТОУ
![#SafeTravels: представникам турсфери Вінниці вручили відзнаку](/sites/default/files/styles/compressor/853x640/inline-images/img_20210216_120736.jpg?itok=Mb8SIK0a)
![#SafeTravels: представникам турсфери Вінниці вручили відзнаку](/sites/default/files/styles/compressor/853x640/inline-images/img_20210216_120904.jpg?itok=VW64ttKB)
![#SafeTravels: представникам турсфери Вінниці вручили відзнаку](/sites/default/files/styles/compressor/853x640/inline-images/img_20210216_121333.jpg?itok=55q_VS-L)
![#SafeTravels: представникам турсфери Вінниці вручили відзнаку](/sites/default/files/styles/compressor/1003x640/inline-images/img-f5.jpg?itok=8vtgpLD0)
![#SafeTravels: представникам турсфери Вінниці вручили відзнаку](/sites/default/files/styles/compressor/853x640/inline-images/img-f7.jpg?itok=gG8RTebs)
Нагадаємо, Вінниця за останні 5 років заробила на туризмі понад 100 млн грн