Рятують від насилля і допомагають почати нове життя: як працює кризовий центр "Ми поруч" у Вінниці

Рятують від насилля і допомагають почати нове життя: як працює кризовий центр "Ми поруч" у Вінниці

11:22 20.08.2024

Чотири роки у Вінниці працює кризовий центр "Ми поруч". За цей час  допомогу та підтримку в ньому отримали понад півтори сотні родин, які опинилися у скруті або небезпеці. Тут надають притулок, правовий захист, юридичний супровід та психологічну підтримку.

Найчастіше під опіку центру потрапляють жінки з дітьми, які потребують юридичної допомоги, або шукають прихистку та психологічної підтримки. Про кризовий центр, жінки дізнаються  від правоохоронних органів, медичних установ, або ж від небайдужих вінничан.

Центр працює з грудня 2020 року. За цей час, тут отримали безоплатну допомогу 152 родини. Це і матері одиначки, які зазнали домашнього насилля і люди похилого віку, які не мали належного догляду до перебування в центрі. Тут їх забезпечують усім: одягом, взуттям, побутовою хімією та продуктами — усе це купують для мешканців центру його працівники, які часто організовують благодійні збори, зокрема у соцмережах.

У закладі соціальної допомоги "Ми поруч" надають послуги безкоштовно. Тут завжди відчинені двері для усіх, хто став жертвою насилля, чи опинився у скруті або безвиході. 

Нагадаємо, Вінницький міський центр соціальних служб продовжує роботу з протидії та запобігання домашньому насильству у Вінниці. Задля цього на базі закладу працюють мобільні бригади із соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства, які екстрено (кризово) здійснюють виїзди на виклики. 

Читайте також

У двох громадах Вінниччини відкрили простори «Дбаю про себе»
Детальніше
Розлучення через «Дію»: у Мінцифри допускають появу нової функції
Детальніше
У Вінницькому центрі реабілітації започаткували заняття з нейрогімнастики
Детальніше
Психологічна допомога для переселенців: робота центру життєстійкості у Хмільницькій громаді
Детальніше
Психологи VinSmart Центру провели арттерапевтичну сесію для літніх людей
Детальніше
Вечір з психологом на березі річки: як у Вінниці говорять про здорові стосунки та їх покращення
Детальніше