На Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств вінничани здобули шість нагород

15:46 02.08.2021

3 28 липня по 2 серпня у місті Софія (Болгарія) відбувся чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА. В змаганнях взяли участь близько 400 учасників з 23 країн світу віком від 12 до 17 років.

До складу національної збірної команди України зі змішаних єдиноборств MMA, за результатами відбіркових змагань, потрапили дев'ять спортсменів із Вінницької області, які здобули шість нагород різного ґатунку.

Чемпіоном світу у віковій групі 12-13 років (до 62 кг) став Бердиш Іван, представник клубу “Козак», Погребище, тренер Дмитро Мельник.

Срібну нагороду у цій віковій групі здобула Буженко Єва (вагова категорія до 57 кг), представниця СК “Гепард”, Тульчин, тренер Володимир Соляр.

Срібною призеркою у віковій групі 14-15 років до 57 кг стала Городівська Анастасія, СК “Боєць”, Хмільник, тренер Сергій Городівський.

Бронзовими призерами у віковій групі 14-15 років стали: Очеретний Ростислав (вагова категорія до 48 кг), СК “ГЕПАРД”, Тульчин тренер Володимир Соляр; Олійник Максим (до 57 кг) СК “Боєць”, Хмільник, тренер Сергій Городівський.

У віковій групі 16-17 років бронзовим призером (вагова категорія до 93 кг) став Соловей Олександр, СК “Сапсан”, Чечельник, тренер Дмитро Таранець.

Нагадаємо, Вінницькі спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті Європи з боротьби сумо.

Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»