Двоє вінничан стали чемпіонами світу з військово-спортивного багатоборства

15:06 24.11.2021

19-21 листопада у Харкові відбувся XV чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства. Участь у змаганнях взяли 350 спортсменів з 27 країн.

У командному заліку перше місце посіла Україна. Серед учасників чемпіонату  були і вінничани, які повернулися до Вінниці із нагородами. Спортсмени здобули дві золотих, срібну та бронзову медалі.

За результатами чемпіонату світу двоє вінничан – Юрій Орлов та Артем Проценко - вибороли перші місця, — інформує Вінницька міська рада.

Артем Проценко - студент Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Ще один вінничанин, який навчається у школі №30 Олександр Волощук  здобув срібну медаль. Бронзову медаль виборола ще одна учениця 30-ї школи - Вікторія Хома.

Варто також відзначити і учня "Вінницький фізико-математичний ліцей №17" Дениса Раззано. Хлопець бився дуже гідно, але зупинився буквально за один крок до бронзової нагороди. Щиро вітаю спортсменів з їхніми здобутками та бажаю досягати нових спортивних перемог, – каже керівник відокремленого підрозділу з військово-спортивного багатоборства у Вінницькій області Леонід Цимбал.

Нагадаємо, троє спортсменів із Вінницької області відправились на XVI літні Паралімпійські ігри до Токіо. Спортсмени Вінницького регіонального центру "Інваспорт" постійно беруть участь у Паралімпійських іграх.

Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч» підходять до завершення
Вінницькі акробатки демонструють світу українську міць
Вінницька команда виборола впевнену перемогу на Всеукраїнському турнірі з гандболу