Вінницькі спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті Європи з боротьби сумо

15:30 26.07.2021

У місті Сидльце (Польща) щойно завершились змагання чемпіонату Європи з боротьби сумо. Вінницькі сумоїсти показали чудові результати.

Вже перший день змагань, 23 липня, серед юнаків та дівчат до 14 років приніс гучну перемогу: вінничанка Лісневич Оксана у ваговій категорії 55 кг здобула бронзову медаль, а у командних змаганнях І місце. У другий день чемпіонату Європи з СУМО U14, U16 i U18 наші спортсмени посіли командне ІІІ місце.

• Вінничанка Ружанська Вікторія - третє місце у ваговій категорії до 60кг.;
  • Зілецький Дмитро - друге місце у ваговій категорії до 65кг.
  • Богатчук Вадим цього ж дня здобув І місце у вазі до 75кг.

Третій день змагань Чемпіонату Європи з СУМО U14, U16 i U18 теж приніс вінничанам ряд важливих перемог:

• Зілецькому Дмитру (до 70кг) — 3 місце.
  • Гребенчук Ірині (до 75кг) —1 місце та командне ІІ місце.
  • Явгусішин Данило (до100 кг) не програв жодної сутички, та виборов усі перші місця у своїй ваговій категорії і у командних змаганнях.

Нагадаємо, У Вінниці відбувся обласний чемпіонат з важкої атлетики

"Скала" (Стрий) та "Нива" (Вінниця) провели "сухий матч"
Учителі-стрільці - у Вінниці визначили переможців змагань з кульової стрільби
Жмеринчанка стала віцечемпіонкою України з боксу серед юніорів та юніорок
Спортсмени ДЮСШ «Вінниця» здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті України з боксу