На дорогах Вінниччини з вівторка знову обмежують рух вантажівок
Заборона вводиться у зв’язку з підвищенням температури повітря і діятиме з 12 до 19 години на автодорогах Вінниччини загального користування. Вона поширюватиметься на транспортні засоби, фактична маса яких перевищує 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн.
Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
У поліції нагадують, що контролюватимуть виконання водіями вимог чинного законодавства працівники груп реагування патрульної поліції.
![На дорогах Вінниччини з вівторка знову обмежують рух вантажівок](/sites/default/files/styles/compressor/778x518/inline-images/888888888888888.jpg?itok=0RW0i2o8)
Обмеження не поширюються на транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин та птиці а також перевезення, пов'язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.
Просимо водіїв враховувати температурні коливання повітря під час вибору часу та маршруту руху, - йдеться в публікації.
Нагадаємо, На дорогах Вінниччини через спеку обмежили рух для вантажівок