Мапа приміщень Вінниці для тимчасового перебування під час «Повітряної тривоги»

Мапа приміщень Вінниці для тимчасового перебування під час «Повітряної тривоги»

16:32 17.08.2022

Аби люди могли швидко знайти найближче місце, де перечекати «повітряну тривогу», у Вінниці створили електронну мапу. Деякий час вона функціонуватиме у тестовому режимі.

Вчора, 16 серпня, відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому затвердили перелік приміщень, які можуть використовуватись для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» - наразі нарахували 1339 об’єктів. Вони відображені на онлайн-мапі, яку запустили в роботу у тестовому режимі.

Мапа працює як на мобільних пристроях, так і на комп’ютерах. Важливо, що у власників мобільних телефонів має бути увімкнена геолокація, також знайти своє місцеперебування можна і в ручному режимі. Для зручності пошуку приміщень на мапі ми розділили об’єкти на три типи: приміщення ОСББ, приміщення управляючих компаній та адміністративно-комерційні приміщення. Вони позначені різними кольорами. При натисканні на приміщення можна побачити його адресу і прокласти найближчий маршрут, як туди потрапити. Мапа та перелік об'єктів укриття будуть постійно уточнюватися і доповнюватися, - говорить директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

Де подивитись

Переглянути електронну мапу приміщень для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» можна за посиланням.

Інформацію про мапу можна знайти у окремому сервісі на офіційному сайті Вінницької міської ради.

Мапа приміщень Вінниці для тимчасового перебування під час «Повітряної тривоги»

Вінничани можуть долучитись до покращення функціонування мапи

  • залишити свої пропозиції,
  • побажання
  • повідомити про проблемні питання.

Перейшовши на сервіс, можна переглянути алгоритм дій населення при сигналі "Повітряна тривога" від ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Мапа приміщень Вінниці для тимчасового перебування під час «Повітряної тривоги»

Також вчора на засіданні комісія вирішила, що на зупинках громадського транспорту Вінниці та в місцях масового скупчення людей необхідно розмістити інформаційні покажчики у вигляді QR-коду з посиланням на мапу приміщень для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога».

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді регулярно проводиться робота з підготовки та перевірки споруд цивільного захисту населення, які вінничани можуть використовувати у випадках надзвичайних ситуацій. 

Читайте також

Вінниця прощається з полеглим Героєм Вячеславом Романюком
Детальніше
У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби
Детальніше
У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше
Вінницький ветеран показав, як після ампутації двох ніг займається боротьбою
Детальніше
Нацгвардії можуть дозволити застосовувати кайданки, кийки та засоби примусової зупинки автомобіля
Детальніше