Маленькі вінничани здобули п'ять медалей на чемпіонаті України з шахів

16:52 16.08.2023

З 8 по 15 серпня на базі Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 вперше проходив чемпіонат України з шахів серед маленьких гравців до восьми років. Вихованці господарки турніру - Артем Кучер, Олександр Шабунін та Катерина Прокопович здобули 5 медалей різного ґатунку. Вінницька область виборола почесне друге загальнокомандне місце.

Як повідомив директор спортшколи № 6 Микола Боднар, турнір проходив у 3-х дисциплінах: класична гра (коли одна партія може тривати біля 4-х годин), швидкі шахи (партія триває пів години) і блискавична гра (партія триває 10 хвилин).

Так, Артем Кучер став чемпіоном із класичних шахів. Також хлопчик здобув "срібло" з блискавичної гри та "бронзу" у швидких шахах. Срібним призером із класичних шахів став Олександр Шабунін, а Катерина Прокопович виборола "бронзу" з блискавичної гри, - інформує Вінницька міська рада.

За результатами чемпіонату, вінницькі спортсмени отримали право представляти Україну на чемпіонаті Європи, що у вересні відбудеться у Румунії.

Вінницькі діти виступили більш, ніж успішно. Ми пишаємось нашими вихованцями! - говорить Микола Боднар. - Було виборено 5 медалей з 18 можливих, в загальному заліку Вінницька область виборола почесне 2 місце. Першість у Львівської області, Київська - третє.

Нагадаємо, вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Катерина Скакун та Дмитро Щербина здобули срібні нагороди в категорії рапід на чемпіонаті України з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 20 років. Це перші медалі спортсменів в особистих заліках.

Вінницька «Нива» вдома програла «Чернігову»
Детальніше
Вінницьких дітей запрошують на безкоштовні заняття в секцію спортивної радіопеленгації
Детальніше
Вінничани здобули сім медалей на турнірі з греко-римської боротьби «Koblenz Cup»