В Оратові колективу місцевої лікарні представили нового директора

В Оратові колективу місцевої лікарні представили нового директора

16:53 16.08.2023

В Оратові колективу місцевої лікарні 16 серпня представили нового директора - Тетяну Пашківську-Белелю.

Про це інформує Оратівська селищна територіальна громада.

Виконуюча обов’язки Оратівського селищного голови, секретар селищної ради Леся Ларіонова і перший заступник селищного голови Ігор Барський відвідали Оратівську лікарню планового лікування. Відповідно до рішень 44 позачергової сесії селищної ради подякували Олександру Підлеснюку за роботу на посаді директора лікарні й висловили сподівання, що він надалі як лікар працюватиме на підвищення авторитету лікарні. Також колективу представили новопризначеного директора - Тетяну Пашківську-Белелю, - йдеться у повідомленні. 

Нова директорка подякувала за довіру, закликала до спільної роботи єдиною командою для забезпечення належного медичного обслуговування громадян.
Користуючись нагодою, керівники територіальної громади спільно з Олександром Підлеснюком і Тетяною Пашківською-Бебелею оглянули котельню, де тривають підготовчі ремонтні роботи.

Наразі виготовляється проєктно-кошторисна документація для здійснення ремонтних робіт і встановлення твердопаливних котлів.

Нагадаємо, голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий підписав розпорядження про призначення керівників двох комунальних закладів. Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню очолила Лідія Діденко, а начальником обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» залишається Андрій Сірак, який очолював підприємство із 2013 року. 

Читайте також

У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше