Гуртківців VinSmart Центрів навчали правил безпеки на дорозі

Гуртківців VinSmart Центрів навчали правил безпеки на дорозі

18:22 10.06.2024

Днями для гуртківців VinSmart Центрів влаштували заняття з безпеки на дорозі. У співпраці зі спеціалістами поліції, діти переглянули та повторили правила дорожнього руху. Ігрові ситуації та вправи допомогли їм краще засвоїти інформацію та зрозуміти, як важливо дотримуватись правил безпеки на вулицях.

Окрім цього, маленькі учасники заходу мали нагоду зануритися у світ віртуальних можливостей та небезпек інтернету. Тренінг «Безпека в інтернеті», що провів відділ психологічної підтримки, став справжнім відкриттям для багатьох. Загрози та можливості онлайн-середовища були розглянуті в доступній та зрозумілій формі. Діти отримали корисні поради та стратегії, які допоможуть їм залишатися безпечними у великому світі інтернету.

Заходи нагадали нам про важливість систематичного навчання дітей правилам безпеки у різних сферах життя. Ці уроки не тільки допомагають їм захистити себе, а й формують у них відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки інших. Віримо, що такі ініціативи не лише покращують знання дітей, а й роблять наше місто ще безпечнішим для всіх його мешканців, – зазначає директор VinSmart Центру Дмитро Мира.

Нагадаємо, днями 1 600 вінницьких дітлахів отримали свідоцтво про завершення навчання у VinSmart Центрі. Як зазначає директор VinSmart Центру Дмитро Мира, впродовж всього навчального року було чимало пройдено, вивчено, відкрито, проведено цікавих та веселих занять, майстеркласів, екскурсій. 

Читайте також

Безпечний відпочинок на воді: базові правила, які врятують життя та збережуть здоров'я
Детальніше
Як маленька вінничанка допомогла поліції розкрити правопорушення
Детальніше
Юних вінничан безкоштовно навчать виготовляти ловців снів
Детальніше
36 дітей з Вінниці познайомляться з Німеччиною
Детальніше
27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше