Дострокові канікули та хворі в коридорах. Ситуація з COVID-19

Дострокові канікули та хворі в коридорах. Ситуація з COVID-19

12:05 14.10.2020

COVID-19 продовжує наступ. За минулу добу коронавірус виявлено у 41 мешканця Вінниці. Загалом з початку пандемії у Вінниці зафіксовано 3969 випадків COVID-19 

Зареєстровано 137 летальних випадків, 60 з них  у Вінниці. В зв’язку з тим, що наразі в області понад 4 800 учнів та вчителів перебувають на самоізоляції, студентів відправляють на дистанційне навчання, а школярів – за рекомендацією міністерства освіти і науки, - на дострокові канікули. Як повідомила директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко, осінні канікули триватимуть з 15 до 23 жовтня включно. 

Стрімкий приріст хворих в останні дні фіксується по всій Україні, межу у 5 тисяч щоденно вже перетнули. Вінниця – залишилась у помаранчевій карантинній зоні.  

Перша міська лікарня наразі заповнена хворими  на 91%. Багато людей потребують стаціонарного лікування та кисневої підтримки. Тому існує потреба у збільшенні кількості медиків для роботи в стаціонарах. Завдяки рішенню сесії, лікарі, які працюють в «ковідних» бригадах, вже в цьому місяці отримають додатково до зарплатні 15 тис. гривень  муніципальної доплати, а медсестри і молодший медперсонал - плюс 10  і   8 тисяч гривень відповідно.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш,  зараз додаткові «ковідні» команди формують  у першій лікарні.

«Нам потрібні терапевти, реаніматологи, медичні сестри,санітарки. Десять команд буде створено у першому пологовому будинку, збільшуємо їхню кількість і в третій лікарні», - говорить Олександр Шиш. 

В мережі з’явилось відео переповненої лікарні на Вінниччині. Люди лежать просто у коридорах. Автор відео зазначає, що це Бершадська лікарня-терапія. Місць в стаціонарах – не вистачає.

Нагадаємо, Майже три сотні вінничан лікуються від COVID-19 у стаціонарах медзакладів

Embedded thumbnail for Дострокові канікули та хворі в коридорах. Ситуація з COVID-19

Читайте також

Безоплатне планове стентування судин серця пропонують дві вінницькі лікарні
Безоплатне планове стентування судин серця пропонують дві вінницькі лікарні
Детальніше
Сонячну електростанцію встановлюють на даху хірургічного корпусу Тульчинської лікарні
Сонячну електростанцію встановлюють на даху хірургічного корпусу Тульчинської лікарні
Детальніше
Проєкт Rehab4U як Вінниччина розбудовує сучасну систему реабілітації
Проєкт Rehab4U: як Вінниччина розбудовує сучасну систему реабілітації
Детальніше
У Шаргородській лікарні відкрили відділення компʼютерної томографії
У Шаргородській лікарні відкрили відділення компʼютерної томографії
Детальніше
З виїзною консультацією у Вінниці працювали фахівці інституту Амосова
З виїзною консультацією у Вінниці працювали фахівці інституту Амосова
Детальніше
У Вінниці померла медсестра відділення патології новонароджених та недоношених дітей
Померла талановита медсестра Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні
Детальніше